Vali H. Mete Buhara yarın başlayacak Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak bütün Kırşehir halkının bayramını kutladı.

Vali H. Mete Buhara, yayınladığı bayram mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Kırşehirliler,

“Rahmet, bereket ve mağfiret iklimi olan Ramazan Ayı’nın ardından bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın huzuru içerisindeyiz.

Türkiye'de 5 ayda hava yolunu  kullanan yolcu sayısı 73 milyonu aştı Türkiye'de 5 ayda hava yolunu kullanan yolcu sayısı 73 milyonu aştı

“Her sene sevinçle karşıladığımız, her anı iyilik ve güzelliğe açılan bu müstesna günleri, tarifsiz acılar yaşatan deprem felaketi sebebiyle yüreğimiz buruk, bir yanımız eksik olarak karşılıyoruz. Bayramların acıları hafifletme, yaraları sarma, dayanışmayı ve kardeşliği güçlendirme zamanları olduğuna inançla, birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu içinde üzüntülerimizi paylaşarak atlatacak, yaralarımızı hep birlikte saracağız.

“Ramazan Bayramının, yüreklerimize ferahlık vermesini, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini, manevi dayanışmamızı ve kardeşlik duygularımızı güçlendirmesini diliyorum.

“Aziz Milletimize, İslam Alemine ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve barış getirmesi temennilerimle Ramazan Bayramınızı en içten duygularımla tebrik ediyorum.” (HABER MERKEZİ)