Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) ile Milli Eğitim Müdürlüğü arasında yeni işbirliği protokolü imzalandı. Protokole göre her iki kurumda yer alan akademisyen, öğretmen, öğrenci ve öğrenci velilerinin ihtiyaçlarının belirlenmesi ve bu ihtiyaçların hızlı ve verimli şekilde çözülmesi için kurumlar işbirliği içerisinde çalışacak. Kurulacak olan alt kurullar da hazırlayacakları faaliyetlerle sürece katkı sunacak.

         Rektör Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil, Milli Eğitim Müdürlüğü ile öteden bu yana ortaklaşa çalışmalar yaptıklarını, yeni protokollerle çalışma alanlarının biraz daha gelişeceğini belirterek toplumsal faydayı merkeze alan her çalışmaya destek olmaya gayret gösterdiklerini belirtti.

Kurumların imkânlarının ortak zeminde kullanılmasının hizmetleri çeşitlendirdiğini ve verimi arttırdığını anımsatan KAEÜ Rektörü Karahocagil, bu mana da katkılarından dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yasin Gülşen’e teşekkür etti.

İş Birliği Protokolü imza törenine Rektör Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil ve İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yasin Gülşen’in yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Musa Özata’da katıldı. (HABER MERKEZİ)

“Mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum” “Mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum”