Dünya Kırşehirliler Derneği Başkanı Ünal Kaya, Kırşehir FK-Kasımpaşa maçı öncesi önemli çağrıda bulundu.

Ziraat Türkiye Kupası için İstanbul'a giden Kırşehir Futbol Spor Kulübü, bugün saat 13.00'de Kasımpaşa A.Ş ile karşılaşacak.

Gerçekleşecek karşılaşma öncesi Dünya Kırşehirliler Derneği Başkanı Ünal Kaya, İstanbul'da yaşayan Kırşehirlilere önemli çağrıda bulundu.

Başkan Kaya yaptığı açıklamada; "Türkiye Kupası Maçı için İstanbul'a geliyor. Maddi destek Yok, O zaman buyurun manevi destek için gelin bu gururu hep birlikte yaşayalım. Yürekten Teşekkürler Vefalı Başkan Çağatay Han Torun, karşılıksız maddi manevi bu takıma sahip çıktığın için. Teşekkürler yağmur çamur demeden destekleyen Neşet Ertaş Taraftar Grubu üyeleri ve Lideri Halil Kurt'a . Türkiye Kupasında Takımımıza bize bu gururu yaşatıp her yerde şehrimizin adından bahsettirdiği için Emeği geçen herkese kalpten yürekten teşekkür ediyorum.

Ligde iyi gitmeyen bir şansızlığımız var bunuda Allah'ın izniyle aşıp bu sene en azından ligde tutanacağız. Bizlere düşen takımımızı desteklemek. Maddi destek veremiyorsan en azından manen destekleyelim. Eleştirilerimizi yaparken sanki 3-5 milyon takıma para vermiş gibi yapmayalım. Bir deplasman giderinin ne kadar olduğunu biliyormusunuz ? Takımımız Çarşamba günü oynayacağı kupa maçı için İstanbul'a gelecek. Yol,Yemek, Konaklama giderleri ve ardından Pazar günü Kırklarelispor ile Kırklareli'nde oynayacağı maç için Kırklareli'ne gidecek ve aradaki bu günlerde yine yol, yemek, konaklama inanın hepsi gider kolay değil.

Kırşehirspor’a, Ankaraspor maçından sonra ihtar!.. Kırşehirspor’a, Ankaraspor maçından sonra ihtar!..

Dedik İstanbul'daki Takımın giderleri için birşey yapalım Çağatay Başkanımıza süpriz yapalım onda yapamadık beceremedik. Maddi olarak Birşey yapamadık en azında manevi olarak takımımızı yensekte yenilsekte sonuna kadar destekleyeceğiz" ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)