“Engellilerin kazanımlarını artırmaya devam edeceğiz” “Engellilerin kazanımlarını artırmaya devam edeceğiz”

Eğitimciler Birliği Sendikası Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Temsilcilik seçimlerinde Ümit Bircan, sendika üyelerinin teveccühü sonucunda bir kez daha temsilcilik başkanı seçildi.

Eğitimciler Birliği Sendikası 6. Olağan Genel Kurulu seçimleri sonrası ilçe ve üniversite temsilcilikleri için başlamış olan seçim sürecinde üniversite temsilciliği 15 Kasım 2022 Salı günü seçimini gerçekleştirdi. Mevcut başkan Ümit Bircan ve ekibi girdiği seçimden güven tazeleyerek çıkmış oldu. Başkan Bircan, üniversitemize yakışan bir seçim maratonunu başarıyla tamamladıklarını açıkladı.

Üyelerimiz için azim ve gayretle çalışma heyecanı içerisinde olduklarını belirten Başkan Bircan, yeni dönemde üniversite çalışanlarının haklı taleplerini yetkili sendika olmanın da verdiği güç ile kararlı adımlar atacağını, Kırşehir 2. Nolu şube olma yolunda az bir yol kaldığı için değerli mesai arkadaşlarından yeni üye katılımları ile desteklerini vererek şube gücünü üniversiteye kazandırmam istediğini ifade etti.

Ümit Bircan, “Üyelerimizin bu süreçte bizlere gösterdikleri teveccüh ile hizmetlerin devamı noktasında bizlere daha fazla çalışma mecburiyeti yüklemiştir. Yönetim Kuruluna seçilen arkadaşlarımla birlikte üyelerimizin bize gösterdiği güvenin ve desteğin önemini, değerini biliyoruz. Önceki tecrübemle birikimimle bu sorumluluğu yönetim kurulu arkadaşlarım ve üyelerimizle birlikte başarılı hizmetlerimizi sürdüreceğimize inanıyorum. Üyelerimizle birlikte üniversite personellerimiz için hep birlikte çalışacağız. Bu anlayış ve duygularla; Seçim sürecinde beraber çalıştığımız arkadaşlarımıza, oy veren, vermeyen, kapısını ve gönlünü bize açan sendikamıza kayıtlı tüm üyelerimize tüm üniversite personeline teşekkür ediyor, sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Kazanan üniversite çalışanları olacaktır” dedi. (HABER MERKEZİ)