AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal:

“Ülkemizi hedeflerine ulaştırmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz”

“Yerel seçimlerde 81 il ve ilçelerimizi  AK Belediyecilikle buluşturacağız” “Yerel seçimlerde 81 il ve ilçelerimizi AK Belediyecilikle buluşturacağız”

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, AK Parti'nin kuruluşunun 22. Yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

AK Parti’nin 14 Ağustos 2001’de çıktığı bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlattığını belirten Başkan Seher Ünsal, mesajında şunları ifade etti:

Karanlıktan aydınlığa doğru bir yolculuk başlatan AK Parti, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemizin “Türkiye Yüzyılı” hedeflerine adım adım ilerlemektedir.  14 Ağustos 2001’de çıkılan bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan AK Parti’mizin 22. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun.

“AK Parti; Türkiye siyasetinde ezberleri bozan, millet egemenliği üzerindeki tüm vesayetleri kaldıran, ‘milleti yaşat ki devlet yaşasın’ düsturunu şiar edinmiş bir anlayışla girdiği her seçimde güçlenerek yoluna devam eden bir siyasi harekettir.

“AK Parti; Eser ve hizmetleriyle ülkemizin önünde yeni bir yol açmış ve Türk siyasetine mührünü vurmuştur. Koyduğu çıtayı daima yukarı taşımıştır.

“22 yıl önce çıkılan bu kutlu yolda, yaşanan heyecanı bugün de yüreğimizde taşıyarak, gönülleri fethetmek, kalpleri kazanmak için Türkiye’ye hizmet davamızdan asla geri adım atmadan aynı kararlılıkla yürüyoruz.

“Bizim bu ülkeye daha yapacak çok işimiz var, bizim bu millete getirecek daha çok hizmetimiz var, bizim evlatlarımızın geleceğinin inşasında atacak daha çok adımımız var” diyen Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde geçtiğimiz 21 yılda olduğu gibi bundan sonra da AK davanın AK kadroları olarak ilk günkü aşk ve heyecanla, yolumuza emin ve kararlı adımlarla ilerliyoruz. Ülkemizi hedeflerine ulaşmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

“AK Parti’nin bundan sonraki yıl dönümlerini, yapılan hizmetler ışığında daha büyük bir gururla, sevinçle, çok daha büyük bir coşkuyla kutlayacağız. Çünkü biz bu yüce milletin sinesinden doğmuş, onun gösterdiği istikamette yol alan bir hareketiz.

“Partimizin kurulduğu günden bugüne kadar bizlerle omuz omuza vererek çalışan, ‘Halka Hizmet Hakka Hizmettir’ diye emek sarf eden başta kurucularımız olmak üzere, sandık müşahitlerimiz, okul bina sorumlularımız, seçimlerde köy köy ev ev gezen dava arkadaşlarımız, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, gençlerimiz kadınlarımız, partimiz üyesi olmasa da gönüllü olarak destek veren tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyor, Partimizin 22. kuruluş yılının ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum.” (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)