5 Takımın çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği U17 Gençler Ligi’nde bugün sporseverleri zorluk derecesi üst düzey iki karşılaşma bekliyor olacak.

Temsilcimiz Özgür Sağkal,  Zonguldak’ta görev yaptı Temsilcimiz Özgür Sağkal, Zonguldak’ta görev yaptı

Ligde zirve yarışının her geçen gün tavan yaptığı ligde tüm karşılaşmalar Bugün oynanacak.

Topladığı 15 puanla lider durumunda bulunan Kırşehirspor’un maç yapmadan bay olarak geçeceği 8’inci haftanın açılış maçında, Kırşehirspor’un en yakın rakibi Mucurgücüspor ile ligde son sırada yer alan Atakspor karşı karşıya gelecek. Mucurgücü ile Atakspor’u karşı karşıya getiren maç Cumartesi günü saat 15.00’da Bağbaşı Tesislerinde bulunan Sentetik sahasında oynanacak.

U17 Gençler Ligi’nin 8’inci haftasının kapanış maçında şampiyonluk şansı mucizelere kalan 40 Şehirgücüspor ile zirvenin uzağında kalan Minik Kramponlar karşılaşacak. Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak olan karşılaşma saat 17.30’da başlayacak.

U13’TE 2 MAÇ VAR!

Öte yandan 5 takımın çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği U13 Gençler Ligi’nde bugün 2 maç oynanacak.

Günün ilk maçında saat 13.00’da Atakspor ile Yabanlıspor, saat 15.00’da ise Gençlikspor, Minik Kramponlar karşı karşıya gelecek. Bu maçlar 2 No’lu Sentetik sahasında oynanacak. Ligde 40 Şehirgücüspor ise maç yapmadan bay olarak geçecek.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)