Bölgesel Gelişim U17 Ligi’nde mücadele eden temsilcimiz Kırşehirspor, hafta sonu kendi sahasında oynadığı maçta Çorumspor’a 4 golle mağlup oldu.

Maçtan bir gün önce okul takımlarıyla maça çıkan futbolcular, Çorumspor maçında yorgun oldukları net bir şekilde görüldü.

Kırşehirspor U17 takımında oynayan nerdeyse tüm oyuncu okul takımlarında mücadele ediyor.

Tabiki okudukları okulun forması giyip mücadele etmek en doğan hakları lakin, böylesine önemli bir müsabaka varken, okul takımlarında oynayan futbolcuların müsabakalarını ileri bir tarihe erteleyebilirlerdi.

Çok mu zordu, Spor Lisesi ile Mesleki Teknik Anadolu Lisesi maçını hafta içine ertelemeleri…

Ne oldu ertelemediniz ve bugün yeşil-beyazlı gençlerimiz neredeyse Çorumspor karşısında tel tel döküldüler, yapılan antrenmanlar, emeklerimiz boşuna gitti.

Şimdi mutlu musunuz!

2024-2025 Sezonu Trendyol Süper Lig Fikstürü Çekildi 2024-2025 Sezonu Trendyol Süper Lig Fikstürü Çekildi

Bizler bu çocuklar futbol dünyasında söz sahibi olsun diye gece-gündüz yazalım çizip destek verelim, oturdukları yerden ahkam kesip, Kırşehir’de sporu bizler yönetiyoruz desinler.

Bu nasıl hizmet, bu nasıl bir spor sevgisidir. Bu çocuklar, robot deği lki her gün maç yapsınlar!

Bizlerin yanında olmuyorsunuz, tamam alıştık artık ama köstek bari olmayın arkadaşım. Sizler o koltuklarınızda oturup sıcacık çayınızı, kahvenizi yudumlarken, bizler o soğuk ayazda çocukların gelişimine katkı sunuyor, onları futbol dünyasında söz sahibi yapmaya çalışıyoruz.

Yazacak çok şeyimiz var ancak burada noktayı koymak istiyorum. Çünkü yazdıkça ucu farklı yerlere, farklı noktalara gider. Farklı noktalara gitmesinden yana korkumuz yokta, bu kadar işin içinde uğraş dur. (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü