5 TAKIMIN çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği U17 Gençler Ligi’nde yarın bizleri 6’ncı hafta maçlarının heyecanı bekliyor.

U17 Gençler Ligi’nde heyecan yarın oynanacak olan 2 karşılaşmayla devam edilecek. yarınki karşılaşmalarla birlikte hem 2’nci yarının hemde 6’ncı hafta maçlarının heyecanı yaşanacak.

Koçak, “Emeği geçen öğrencilere teşekkür ediyorum” Koçak, “Emeği geçen öğrencilere teşekkür ediyorum”

Ligin 6’ncı haftasını ise 40 Şehirgücüspor maç yapmadan bay olarak geçirirken, 6’ncı haftanın açılış maçında ligde oynadığı 4 maçta 3 galibiyet alarak ilk yarıyı 10 puanla averajla 2’nci sırada tamamlayan Kırşehirspor ile ligde henüz puanı bulunmayan ve son sırada yer alan Atakspor karşı karşıya gelecek. Kıreşhirspor ile Atakspor’u karşı karşıya getiren karşılaşma yarın saat 14.00’da Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak.

U17 Gençler Ligi’nin 6’ncı haftanın kapanış karşılaşmasında 10 puanla ilk devreyi averajla lider olarak tamamlayan Mucurgücüspor ile zirve hedefinden uzak kalan Minik Kramponlar karşılaşacak. Bağbaşı Tesislerinde bulunan Sentetik sahasında oynanacak olan karşılaşma saat 16.30’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)