KAEÜ öğrencileri Serbest Güreş Türkiye  Şampiyonasından derecelerle döndüler KAEÜ öğrencileri Serbest Güreş Türkiye Şampiyonasından derecelerle döndüler

5 TAKIMLA devam eden U17 Gençler Ligi’nde mücadeleye Cumartesi günü oynanacak olan birbirinden zorlu 2 karşılaşmayla devam edilecek. Ligde zirve yarışının her geçen gün tavan yaptığı ligde tüm karşılaşmalar Cumartesi günü oynanacak.

Topladığı 15 puanla lider durumunda bulunan Kırşehirspor’un maç yapmadan bay olarak geçeceği 8’inci haftanın açılış maçında, Kırşehirspor’un en yakın rakibi Mucurgücüspor ile ligde son sırada yer alan Atakspor karşı karşıya gelecek. Mucurgücü ile Atakspor’u karşı karşıya getiren maç Cumartesi günü saat 15.00’da Bağbaşı Tesislerinde bulunan Sentetik sahasında oynanacak.

U17 Gençler Ligi’nin 8’inci haftasının kapanış maçında şampiyonluk şansı mucizelere kalan 40 Şehirgücüspor ile zirvenin uzağında kalan Minik Kramponlar karşılaşacak. Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak olan karşılaşma saat 17.30’da başlayacak.

U13’TE 2 MAÇ VAR!

Öte yandan 5 takımın çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği U13 Gençler Ligi’nde Cumartesi günü 2 maç oynanacak.

Günün ilk maçında saat 13.00’da Atakspor ile Yabanlıspor, saat 15.00’da ise Gençlikspor, Minik Kramponlar karşı karşıya gelecek. Bu maçlar 2 No’lu Sentetik sahasında oynanacak. Ligde 40 Şehirgücüspor ise maç yapmadan bay olarak geçecek.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)