U17 Ligi’nde 7’nci hafta maçları oynandı…  

Şampiyonluk yarışı nefesleri kesiyor

TOPLAM 5 takımın çift devreli Lig usulüne göre mücadele edildiği U17 Gençler Ligi’nde Pazar günü oynanan 2 karşılaşmayla 7’nci hafta maçlarının heyecanı yaşandı. Kırşehirspor ile Atakspor’un galip geldiği 7’nci haftada fileler 14 kez ağlarla buluştu.

Mucurgücüspor’un maç yapmadan bay olarak geçtiği U17 Gençler Ligi’nin açılış maçında zirve hedefinin uzağında kalan iki ekip Minik Kramponlar ile ligde son sırada yer alan Atakspor karşı karşıya geldi. Gol düellosuna sahne olan maçı Minik Kramponlar 6-3 kazanarak puanını 6 yapıp haftayı 4’üncü sırada bitirdi. Ligdeki 6’ncı yenilgisini alan Atakspor ise son sırada yer aldı.

Ligde şampiyonluk mücadelesi veren lider Kırşehirspor, şampiyonluk hedefini kaybeden 40 Şehirgücüspor ile karşılaştı. Maçın başından sonuna kadar üstün bir oyun sergileyen Kırşehirspor, mücadeleyi 5-0 kazanarak ligdeki 5’inci galibiyetini elde edip puanını 15 yapıp maç fazlasıyla liderliğini sürdürdü.

U17 Gençler Ligi’nde mücadeleye hafta sonu oynanacak olan 2 karşılaşmayla devam edilecek. Ligin 8’inci haftasını Kırşehirspor maç yapmadan bay olarak geçirirken, Atakspor-Mucurgücüspor, Minik Kramponlar-40Şehirgücüspor maçları oynanacak.

Bu karşılaşmaların günü Seçime denk geldiğinden dolayı hangi gün oynanacağına Cuma günü karar verilecek.

(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)

Temsilcimiz Özgür Sağkal,  Zonguldak’ta görev yaptı Temsilcimiz Özgür Sağkal, Zonguldak’ta görev yaptı