5 TAKIMIN çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği U17 Gençler Ligi’nde Pazar günü bizleri birbirinden zorlu 2 karşılaşma beliyor olacak. Haftanın en önemli ve sonucu merakla beklenen maçında Mucurgücüspor ile Kırşehirspor karşı karşıya gelecek.

Her geçen hafta heyecan fırtınasına sahne olan çekişmeli ve kıran kırana maçlara sahne olan U17 Gençler Futbol Ligi’nde 5’inci hafta karşılaşmaları oynanacak.

Ligde oynadığı 4 maçta 3 puanla 4’üncü sırada yer alan Minik Kramponlar Futbol kulübünün maç yapmadan bay olarak geçtiği 5’inci haftanın açılış maçında şampiyonluk mücadelesi veren iki ekip Mucurgücüspor ile Kırşehirspor karşılaşacak. Ligin 2 yenilmez takımını karşı karşıya getiren karşılaşma Pazar günü saat 14.00’da Bağbaşı tesislerinde bulunan Sentetik sahasında karşı karşıya gelecek.

Ligin 5’inci haftasının kapanış maçında zirve yarışında yara alan 40 Şehirgücüspor ile ligde puansız son sırada yer alan Atakspor karşılaşacak. Saat 16.30’da başlayacak olan karşılaşa Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak. (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

U13’te Gençlikspor,  ilk galibiyetini aldı: 4-2 U13’te Gençlikspor, ilk galibiyetini aldı: 4-2