KIRŞEHİR’DE 5 Takımın çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği U17 Gençler Ligi’nde Pazar günü bizleri birbirinden zorlu 2 karşılaşma beliyor olacak. Haftanın en önemli ve sonucu merakla beklenen maçında Mucurgücüspor ile Kırşehirspor karşı karşıya gelecek.

Her geçen hafta heyecan fırtınasına sahne olan çekişmeli ve kıran kırana maçlara sahne olan U17 Gençler Futbol Ligi’nde 5’inci hafta karşılaşmaları oynanacak.

Ligde oynadığı 4 maçta 3 puanla 4’üncü sırada yer alan Minik Kramponlar Futbol kulübünün maç yapmadan bay olarak geçtiği 5’inci haftanın açılış maçında şampiyonluk mücadelesi veren iki ekip Mucurgücüspor ile Kırşehirspor karşılaşacak. Ligin 2 yenilmez takımını karşı karşıya getiren karşılaşma Pazar günü saat 14.00’da Bağbaşı tesislerinde bulunan Sentetik sahasında karşı karşıya gelecek.

Ligin 5’inci haftasının kapanış maçında zirve yarışında yara alan 40 Şehirgücüspor ile ligde puansız son sırada yer alan Atakspor karşılaşacak. Saat 16.30’da başlayacak olan karşılaşa Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak.

HAKEMLER AÇIKLANDI

U17 Gençler Ligi’nin 5’inci haftasında oynanacak olan 2 karşılaşmanın hakemleri açıklandı. Kırşehir İl Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamada 5’inci haftanın açılış maçında Mucurgücüspor ile Kırşehirspor arasında ki karşılaşmayı Osman Köksaldı, Mustafa Sarısakal ve Beytullah Karaca Hakem triyosu yönetecek. Mücadelenin gözlemciliğini ise Özgür Sağkal yapacak.

40 Şehirgücüspor, hükmen galip geldi 40 Şehirgücüspor, hükmen galip geldi

Ligin 5’inci haftasının kapanış maçında 40 Şehirgücüspor ile Atakspor karşılaşırken bu maçı ise Murat Yağlı, Orhan Mert Nuransoy ve Eymen Aksaç hakem triyosu birlikte görev yapacak. Karşılaşmada gözlemci olarak ta Mehmet Konar atandı. (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)