TOPLAM 6 takımın kaldığı ve heyecanlı ve çekişmeli maçlara sahne olan U16 Gençler Ligi bu hafta oynanacak olan 3 maçla sona erecek.

Ligde yarın oynanacak olan 2 karşılaşmayla 10’uncu hafta maçlarının heyecanı yaşanacak.

U16 Ligi’nin 10’uncu haftasının açılış maçında geçtiğimiz hafta şampiyonluğun en güçlü ekiplerinden olan 40 Şehirgücüspor’a 3-2’lik skorla kaybederek şampiyonluğu kaçıran Kırşehirspor yarın Bağbaşı tesislerinde bulunan Sentetik sahasında Minik Kramponlar takımı karşı karşıya gelecek. Karşılaşma saat 10.30’da başlayacak

yarın'ın 2’nci ve son karşılaşmasında Gençlikspor ile Atakspor karşılaşacak. Saat 13.00’da ki maç ise yine Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak.

Haftanın diğer karşılaşmasında ise Ligde şampiyonluk mücadelesi veren iki ekibin maçı ileri bir tarihe ertelendi.

40 Şehirgücüspor’un U14 Gençler Ligi’nde Çorum’da Türkiye şampiyonasında mücadele edeceğinden dolayı Mucurgücüspor-40 Şehirgücüspor arasındaki U16 Şampiyonluk maçı 4 Nisan Salı günü saat 16.00’da Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak.

U15 LİGİ TEK MAÇLA BAŞLIYOR!

4 takımın çift devreli Lig usulüne göre mücadele edileceği U15 Gençler Ligi bu hafta sonu start alıyor.Mucurgücüspor, 40 Şehirgücüspor, Atakspor ve Kırşehirspor’un katıldığı U15 Gençler Ligi 2 Nisan Pazar günü başlıyor

U15 Gençle Ligi’nin 1’inci haftasının açılış maçında 2 Nisan Pazar günü saat 11.30’da Bağbaşı Çim sahasında Mucurgücüspor ile Kırşehirspor karşı karşıya gelecek.

Ligin 1’inci haftasının kapanış maçında 5 Nisan Çarşamba günü Bağbaşı Çim sahasında saat 16.30’da Atakspor ile 40 Şehirgücüspor karşılaşacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)