U16 Ligi’nde haftanın maçı

40 Şehirgücüspor-Kırşehirspor

6 TAKIMIN çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği U16 Gençler Ligi’nde sondan bir önceki hafta maçları oynanacak.

Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan 3 karşılaşmayla 9’uncu hafta maçlarının heyecanı yaşanacak. Ligin 9’uncu haftasının en önemli ve şampiyonluğu doğrudan etkiyen maçında 40 Şehirgücüspor ile Kırşehirspor karşı karşıya gelecek.

U16 Gençler Ligi’nin 9’uncu haftasının açılış maçında ligde şampiyonluk mücadelesi veren Mucurgücüspor ile Gençlikspor karşılaşacak. Mücadele Cumartesi günü saat 10.30’da Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak.

Ligde Pazar günü 2 karşılaşma oynanacak. Pazar gününün ilk karşılaşmasında ligde hiçbir hedefi kalmayan iki ekip Atakspor ile Minik Kramponlar karşı karşıya gelecek. Saat 12.15’te başlayacak karşılaşmaya Bağbaşı Tesisinde bulunan Sentetik sahaya ev sahipliği yapacak.

U16 Gençler Ligi’nde haftanın en önemli ve sonucu merakla beklenen maçında şampiyonluğun güçlü adayı 40 Şehirgücüspor ile takipçisi Kırşehirspor karşı karşıya gelecek. Şampiyonluğu doğrudan etkileyecek olan karşılaşma saat 14.30’da başlayacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)