Toplam 6 takımın katıldığı ve çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği U16 Gençler Ligi’nde 2’nci yarısının 6’ncı haftasının heyecanı Cumartesi ve Pazar günü birbirinden zorlu ve çekişmeli oynanacak olan 3 karşılaşmayla devam edilecek.

Ligin ilk yarısında 2 No’lu Sentetik sahasında oynanan karşılaşmalar Futbol İl Temsilciliğinin almış olduğu karar sonucunda kalan haftalaraBağbaşı Sahası ev sahipliği yapacak.

Kahramanmaraşlı merkezli meydana gelen deprem felaketi nedeniyle ara verilen U16 Gençler Ligi’nde heyecan Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan birbirinden zorlu 3 karşılaşmayla kaldığı yerden devam edilecek.

Ligin 6’ncı haftasının oynanacak olan U16 Gençler Ligi’nde 4 Mart Cumartesi günü saat 11.00’da haftanın en önemli ve sonucu merakla beklenen maçında lider Mucurgücüspor ile Kırşehirspor karşı karşıya gelecek.

5 Mart Pazar günü ise peş peşe 2 karşılaşma oynanacak. Pazar günü saat sabah10.00’da ligde zirvenin uzağında kalan iki ekip Minik Kramponlar ile Gençlikspor karşı karşıya gelecek.

Saat 12.00’da ise 40 Şehirgücüspor ile Atakspor karşı karşıya gelecek.

 (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)