Toplam 6 takımın çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği U16 Gençler Ligi’nde heyecan Cumartesi günü birbirinden zorlu oynanacak olan 3 karşılaşmayla 2’nci haftanın heyecanı yaşanacak.

Geçtiğimiz hafta başlayan ve heyecan dolu maçlara sahne olan U16 Gençler Ligi’nde Cumartesi günü 3 karşılaşma oynanacak.

Kırklareli’de düdük Demirkıran’ın elinde Kırklareli’de düdük Demirkıran’ın elinde

U16 Gençler Ligi’nin 2’nci haftasının açılış maçında ilk karşılaşmasında Mucurgücüspor’a 3-2’lik skorla kaybederek sezona puansız başlayan Kırşehirspor, ilk haftanın kazanan ekiplerinden olan Gençlikspor ile karşı karşıya gelecek. Bağbaşı Tesislerinde bulunan Sentetik sahasında oynanacak olan karşılaşma sabah saat 10.00’da başlayacak.

2’nci haftanın 2’nci karşılaşmasında ilk hafta Kırşehirspor’u 3-2 yenerek sezona 3 puanla başlayan Mucurgücüspor, Atakspor’la karşı karşıya gelecek. Mücadele Cumartesi günü saat 12.15’te 2 No’lu Sentetik Futbol sahasında oynanacak.

U16 Gençler Ligi’nin 2’nci haftasının kapanış maçında ilk maçını farklı kazanarak hem sezona galibiyetle başlayıp hemde ilk maçında liderlik koltuğuna oturan 40 Şehirgücüspor ile Minik Kramponlar karşı karşıya gelecek. 2 No’lu Sentetik sahasında oynanacak olan karşılaşma saat 14.30’da başlayacak.

(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)