YENİ sezonda TFF U16 Bölgesel Gelişim Ligi’nde mücadelede edecek olan temsilcimiz Kırşehirspor’da çalışmalar hafta 3 gün yoğun ve yorucu bir tempoda devam ediyor. Yeşil-beyazlı ekibimiz oldukça zorlu bir sezonda mücadele edeceği U16 Bölgesel Gelişim Ligi’nde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Kırşehir temsilcisi önceki gün yaptığı çalışmayla yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü.

2 No’lu Sentetik Sahasında Antrenör Hacı Ahmet Çelik yönetiminde gerçekleştirilen antrenman ısınma hareketleriyle başlarken, genç teknik adam takımı iki gruba ayırdı.

İlk grup şut çalışması, ikinci grup ise yan top çalışması yaptı. Yapılan çalışmaların ardından iki grup birleşerek dar alanda kısa paslaşma ve dar alanda taktik ağırlıklı çift kale maç yaptı.

Yapılan çift kale maçın ardından antrenman soğuma ve karın kası çalışmasının ardından son buldu.

GENÇLİKSPOR, BAL’A HAZIRLANIYOR GENÇLİKSPOR, BAL’A HAZIRLANIYOR

Öte yandan TFF 2’nci Lig temsilcimiz Kırşehirspor’unFutbolokulu meyvesini vermeye başladı.Bu sezon U16 Bölgesel Gelişim Ligi’nde ilimizi temsil edecek olan Kırşehirspor’un futbol okulu kursundan yetişen Hüseyin ve Berke bugün takımla birlikte antrenmanlara katıldı.Antrenör Hacı Ahmet Çelik’in de bire bir ilgilendiği Berke ve Hüseyin’e hoş geldin diliyor, futbolculuk hayatlarında başarılar diliyoruz.

Kırşehirspor U16 Takımı çalışmalarına 2 No’lu sentetik sahasında yapacağı çalışmayla devam edecek.(HABER-FOTOĞRAFLAR: SALİH HANÇER)