7 TAKIMIN çift devreli lig usulüne göre mücadele edildiği U12 Gençler Ligi’nde Pazar günü birbirinden zorlu oynanacak olan 3 karşılaşmayla 9.Hafta maçlarının heyecanı yaşanacak.

UEFA Playmakers programına katılmak isteyen kulüpler için başvuru süreci başladı UEFA Playmakers programına katılmak isteyen kulüpler için başvuru süreci başladı

Her geçen hafta heyecan fırtınasının arttığı, rekabetin üst seviyede olduğu U12 Gençler Ligi’nde Pazar günü bizleri 3 karşılaşma bekliyor olacak.

Topladığı 7 puanla 5’inci sırada yer alan Mucurgücüspor’un maç yapmadan bay olarak geçeceği U12 Ligi 9.Haftasının açılış maçında 19 puanla lider durumda bulunan Kırşehirspor ile 7 puanla 6.sırada yer alan Öz40Spor Kulübü karşı karşıya gelecek. Mücadele saat 15.30’da başlayacak.

Günün 2’nci maçında zirve yarışının uzağında kalan iki ekip Minik Kramponlar ile Ömer Halis Demir Spor Kulübü saat 16.45’te karşılaşacak.

9.Haftanın kapanış maçında sonucu merakla beklenen maçında zirve yarışında 14 puanla 2.sırada yer alan Gençlikspor ile 9 puanla 3’üncü sırada bulunan 40 Şehirgücüspor karşılaşacak. Bu karşılaşmada saat 18.00’da başlayacak.

Tüm maçların heyecanı 2 No’lu Sentetik sahasında yaşanacak.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü