22 NİSAN tarihinde 7 Takımın çift devreli lig usulüne göre oynanmaya başlanılan U12 Gençler Ligi’nde Pazar günü bizleri birbirinden zorlu ve zirveyi yakından ilgilendiren 3 karşılaşma bekliyor olacak.

Haftalar ilerledikçe, her geçen hafta heyecan fırtınasının büyük bir zevkle arttığı, gençlerin mücadelesinin de üst seviyede olduğu U12 Gençler Ligi’nde Pazar günü bizleri 3 karşılaşma bekliyor olacak.

Topladığı 7 puanla 5’inci sırada yer alan Mucurgücüspor’un maç yapmadan bay olarak geçeceği U12 Ligi 9.Haftasının açılış maçında 19 puanla lider durumda bulunan Kırşehirspor ile 7 puanla 6.sırada yer alan Öz40Spor Kulübü karşı karşıya gelecek. Mücadele saat 15.30’da başlayacak.

Günün 2’nci maçında zirve yarışının uzağında kalan iki ekip Minik Kramponlar ile Ömer Halis Demir Spor Kulübü saat 16.45’te karşılaşacak.

FIFA Uluslararası Futsal hakem semineri gerçekleştirildi FIFA Uluslararası Futsal hakem semineri gerçekleştirildi

9.Haftanın kapanış maçında sonucu merakla beklenen maçında zirve yarışında 14 puanla 2.sırada yer alan Gençlikspor ile 9 puanla 3’üncü sırada bulunan 40 Şehirgücüspor karşılaşacak. Bu karşılaşmada saat 18.00’da başlayacak. Pazar günü oynanacak olan 9.Hafta maçların heyecanı 2 No’lu Sentetik sahasında yaşanacak. (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü