22 NİSAN tarihinde 7 takımın çift devreli lig usulüne göre oynanılmaya başlanılan U12 Gençler Ligi önceki gün oynanan maçların ardından sona erdi.

U12 Gençler Ligi’ni Kırşehirspor şampiyon olarak tamamladı.

Gençlikspor, 24 puanla 2’nci, Öz40Spor Kulübü 17 puanla 3’üncü, 40 Şehirgücüspor 15 puanla 4’üncü, Minik Kramponlar 15 puanla 5’inci, Mucurgücüspor 14 puanla 6’ncı, Ömer Halis Demirspor Kulübü ise 4 puanla sezonu 7’nci sırada bitirdi.

GEL DE KISKANMA! GEL DE KISKANMA!

**KISA BİR YORUM

Kırşehir’de alt yapı kategorilerinde gerçekten inanılmaz yetenekte sporcular var. İnanır mısınız, hayranlıkla izlediğimiz o sporcular bile bu yaşlarda bu kadar yetenekli değillerdir.

Artık Kırşehir’de bir takım şeylerin değişmesi gerekiyor. Yetenekli sporcuların bir takımda birleşip şampiyonalarda derece elde edip hayallerine giden bu yolda rehberlik etmemiz gerekiyor.

Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama herkes herkese saygı duymak zorunda. O yüzden artık şu dedikoduları bir kenara bırakıp artık bu şehirde nasıl sporcu yetişir, üst liglerde Kırşehirli oyuncu nasıl yükselir onun için uğraş verelim. İnşallah bu sözümüzü ciddiye alan yetkililer çıkar.

Bu vesileyle de hiçbir sorun çıkmadan U12 Ligi tamamlandı. Burada katılan tüm takımların ayaklarına yüreklerine sağlık.

Muhabir: Fahrettin Toker