40 ŞehirgücüsporFutbol okulu genel Koordinatörü Hakan Koçak:

 

 “TURNUVA BİZİM AÇIMIZDAN İYİ GEÇTİ”

 

Serik maçı hazırlıkları neşeli başladı… Serik maçı hazırlıkları neşeli başladı…

40 ŞehirgücüsporFutbol okulu genel Koordinatörü Hakan Koçak Kemer’de düzenlenen Futbol turnuvasının ardından Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulundu.

Tecrübeli teknik adam, Junior Cup turnuvasının hem kendileri, hem çocuklar hemde veliler açısında iyi geçtiği belirterek futbol kursuna yeni katılan öğrenciler için bu büyük bir tecrübe kazandıklarını söyledi.

Antalya Kemer’de 22-24 Ocak tarihlerinde yapılan 8. Junior Cup turnuvasına ilimizi temsilen 40 Şehirgücüspor 2011, 2013 ve 2014 yaş aralığında sporcular ile katıldı.

Türkiye’nin dört bir yanından Kemer’e gelen ve 3 gün süren turnuvalar boyunca sayısız müsabaka oynayan ekiplerimiz oyunlarda üstünlüğünü baştan sona rakiplerine hissettirdi. Gelişim ve öğrenmenin ön plana çıktığı turnuva boyunca ailesinden kilometrelerce uzakta 3 gün geçiren 10-11 yaşındaki sporcularımız adına büyük tecrübe oldu.

Turnuvanın sonunda ‘Gazetemiz Çiğdem’in Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulunan 40 Şehirgücüspor Futbol okulu genel Koordinatörü Hakan Koçak: “Geçtiğimiz senede bu turnuvaya Nevşehir’de katıldık ve Nevşehir’de büyükler kategorisinde şampiyon olmuştuk. Bu sene aramıza yeni katılan arkadaşlarımız ilk defa böylesine önemli turnuvada boy gösterdi. Bizim açımızdan iyi bir turnuva geçtiğin i söyleyebilirim. Geleceğe yönelik olumlu sinyaller aldık. Amacımız gençlere futbolu sevdirip onları da futbol dünyasında söz sahibi yapmak için hocalarımızla birlikte gece-gündüz çalışıyoruz. 40 Şehirgücüspor futbol kursu olarak iyi yoldayız. Böylesine turnuvalar sporcuların gelişimi açısında çok önemliydi. Bu turnuvayı organize eden Kırşehirli hemşerimiz Cengiz Şanay’a çok teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)