Türkiye’nin en büyük spor medyasını içinde bulunduran Türkiye Spor Yazarları Derneğine (TSYD) Genel Merkezine Anadolu'nun dört bir yanından gelen İl Temsilcileri 14-16 Aralık tarihleri arasında İstanbul TSYD tesisleri Hall Salonunda bir araya geldi.

Kırşehirspor’un rakipleri TFF tarafından cezaya çaptırıldı Kırşehirspor’un rakipleri TFF tarafından cezaya çaptırıldı

TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir, İl temsilcilerine TSYD gezdirerek bilgiler verdi.

TSYD Kırşehir Temsilcisi olan gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in imtiyaz sahibi Salih Güner’in mazeretini nedeniyle katılamadığı toplantıya Türkiye’deki 72 il temsilcisi katıldı. İki gün süren TSYD İl Temsilcileri toplantısında TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir ve TSYD Koordinatör ve Akreditasyon sorumlusu Birgül Pullukçu, Agah Kara ve Handan Kan, TSYD Ailesine ve Anadolu’nun her ilinden toplantıya iştirak eden TSYD Temsilcilerine katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Anadolu gazetecisine değer veren, kucaklayan, sahip çıkan, haklarını koruyan TSYD Genel Başkanı Oğuz Tongsir; “Bu gün burada sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu TSYD olarak yaşıyoruz Biz herkesi kucaklıyoruz. Bizden sizden diye ayrışım yapmıyoruz. Anadolu ile TSYD daha da güçlendi. Bu birlikteliğimiz herkese örnek olsun “dedi. (HABER MERKEZİ)