Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı (KTSO) Mustafa Yılmaz, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“HALKIMIZ ‘ÇAMUR AT İZİ  KALSIN’ MANTIĞIYLA HAREKET  EDENLERİ ÇOK İYİ BİLİYOR” “HALKIMIZ ‘ÇAMUR AT İZİ KALSIN’ MANTIĞIYLA HAREKET EDENLERİ ÇOK İYİ BİLİYOR”

Başkan Yılmaz mesajında, “İçerisinde hikmet ve bereketi barındıran mübarek üç aylarda, Miraç Kandili ile başlayan mukaddes gecelerin sevinci ve rahmeti, bu gece idrak edeceğimiz Miraç Kandil’inizin bereketli, dualarınızın kabul olması dileğiyle. Bu mübarek gecenin, hayatınıza huzur, kalbinize mutluluk getirmesini dilerim.”

Başkan Yılmaz, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat 2023’te yaşanan asrın felaketinin yıl dönümüne tesadüf ettiğini belirterek, “Bu büyük felaket, depremzede kardeşlerimiz başta olmak üzere milletimizin kalbinde tarifi mümkün olmayan acılar bıraktı. 6 Şubat depremlerinde hayatını kaydeden vatandaşlarımıza bu mübarek günde Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Rabbim ülkemize bir daha böyle acılar yaşatmasın.” dedi. (HABER MERKEZİ)