Kırşehir Belediyesi’nin yeni  kursları 3 Haziran’da başlıyor Kırşehir Belediyesi’nin yeni kursları 3 Haziran’da başlıyor

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

23 Nisan 1920 günü açılan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin milletimizin sadece Kurtuluş Mücadelesinde değil, o mücadelenin hemen ardından kurulan Türkiye Cumhuriyeti’nin ve çağdaş uygarlık yolculuğunun da en önemli kilometre taşlarından birisi olduğuna dikkat çeken Başkan Yılmaz, “Egemenliğin kayıtsız şartsız millete ait olduğunu bildiren Mustafa Kemal Atatürk, milletimizin karakterine en uygun ve bizi muasır medeniyetler yarışında en öne taşıyacak rejimin temellerini atarken, geleceğimizin de çocuklarımızın ellerinde şekilleneceğini asla unutmamıştır. 23 Nisan Bayramı’nın özellikle çocuklara armağan edilmesi ve bu coşkulu bayramı dünya çocukları ile de paylaşma düşüncesi milletimizin asil duygularının ve dostluk, kardeşlik anlayışının en güzel yansımalarındandır. Gazi Mustafa Kemal, bu güzel ve anlamlı günün asıl coşkusunu da gelecekte ona sahip çıkacak olan çocuklarımıza bırakmıştır. Bu, bütün dünya çocuklarını kardeşçe kaynaştıran; daha güzel, savaşsız bir gelecek için atılan en güzel tohumdur. Bu duygu ve düşüncelerle Türk iş dünyası adına, aziz milletimizin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. İfadelerini kullandı. (HABER MERKEZİ)