36. Ahilik Haftası Kutlamaları vesilesiyle Kırşehir’e gelen Ticaret Bakanı Ömer Bolat ve Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan şehirde gerçekleştirilen programların ardından Müstakil İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kırşehir üyeleriyle bir araya geldi.

Mucur Belediyesi’nden,  Türk Polis Teşkilatı Vakfı,  Kırşehir Şubesi’ne jest Mucur Belediyesi’nden, Türk Polis Teşkilatı Vakfı, Kırşehir Şubesi’ne jest

36. Ahilik Haftası Kutlamaları dolayısıyla Kırşehir’e gelen ve Ahilik müzesinin açılışını gerçekleştiren Ticaret Bakanı Ömer Bolat ve Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, MÜSİAD Kırşehir üyeleriyle akşam yemeğinde bir araya geldi. Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede MÜSİAD Kırşehir Başkanı Enes Mehmet Polat, Kırşehir’de gerçekleştirilen yatırım, istihdam, ihracat faaliyetleri ve MÜSİAD Kırşehir’in çalışmaları hakkında Bakan Bolat’a bilgi verdi. 

DESTEK PAKETLERİ ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN

Ticaret Bakanı Bolat ile gerçekleştirilen görüşmeyle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Polat, açıklanan esnaf destek paketlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi ve şunları ifade etti; “Ahilik haftası kutlamaları için şehrimize gelen bakanımız, bilindiği üzere Kırşehir esnafı özelinde finansman paketi hazırlandığının ve girişimci kadınlar için hibe ve ekipman desteği sağlayacaklarının müjdesini verdi. Türkiye Yüzyılı vizyonu doğrultusunda esnafımız ve üreten kadın girişimcilerimiz için hazırlanan destek paketlerinin şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz.”

KARŞILIKLI İSTİŞARELERDE BULUNDUK

Gerçekleşen görüşmede; şehirdeki yatırım, istihdam ve ihracat faaliyetlerinin yanı sıra MÜSİAD Kırşehir’in çalışmaları hakkında da Bakan Bolat’la istişarelerde bulunduklarını belirten Başkan Polat, “Sayın Bakanımız, uzun yıllar MÜSİAD Genel Merkezinde birçok önemli görevlerde bulunmuş ve Genç MÜSİAD’ın kuruluşuna öncülük etmiş önemli bir şahsiyettir. MÜSİAD Kırşehir olarak bizler de gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerle ilgili kendisini bilgilendirdik ve kendisinin tecrübelerinden faydalanmak adına istişarelerde bulunduk. Bu vesileyle Sayın Bakanımıza verdiği desteklerden ötürü teşekkürlerimizi sunuyoruz.” diyerek sözlerine son verdi. (HABER MERKEZİ)