ALMANYA'DA 14 Haziran-14 Temmuz tarihlerinde düzenlenecek Avrupa Futbol Şampiyonası finalleri hazırlıkları kapsamında Ankara'da Dışişleri Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Emniyet Genel Müdürlüğü yöneticilerinin katılımıyla eş güdüm toplantısı gerçekleştirildi.

Dışişleri Bakan Yardımcısı Yasin Ekrem Serim'in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda Türkiye Futbol Federasyonu Millî Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop'un başkanlığındaki TFF Heyetinde Dış İlişkiler Kurulu Başkanı Serhat Aksen, Dış İlişkiler ve Millî Takımlar İdari Direktörü Buğra İmamoğulları ile Stadyum Güvenlik ve Taraftar Sorumlusu Bülent Perut da yer aldı. Eşgüdüm toplantısında EURO 2024 finallerinde Millî Takımımız ile vatandaşlarımızın güvenliği başta olmak üzere yürütülen çalışmalar ve hazırlıklar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Hamit Altıntop, Güvenlik Daire Başkanı Maksut Yüksek'e forma takdim etti

Millî Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop başkanlığındaki TFF Heyeti, Ankara'daki temaslar çerçevesinde İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Güvenlik Daire Başkanı Maksut Yüksek'i de ziyaret etti. Hamit Altıntop, 2024 Avrupa Şampiyonası ile ilgili değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette Maksut Yüksek'e A Millî Takım forması takdim etti.

(HABER MERKEZİ)

Kaman Fen Lisesi, taybrekten finale: 3-2 Kaman Fen Lisesi, taybrekten finale: 3-2