AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal:

"Teşkilat varsa başarı vardır"

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir'i Kırşehir'de ağırladı.

İl Başkanlığı'nı ziyaret eden Kandemir, teşkilatla bir araya gelerek aday adaylarının tek tek görüşlerini aldı. Gerçekleşen teşkilat istişare toplantısına, İçanadolu Koordinatörü Av. Mustafa Köse, Kırşehir Koordinatörü Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser, Teşkilat Başkan Yardımcısı Halis Dalkılıç, MDK Üyesi Av. Salih Çetinkaya, Kayseri Milletvekili Şaban Çopuroğlu, Isparta Milletvekilim Mehmet Uğur Gökgöz ve çok sayıda partili katıldı.

Dervişoğlu’ndan Hakan Ünser’e yeni görev… Dervişoğlu’ndan Hakan Ünser’e yeni görev…

Gerçekleşen toplantıda açıklamalarda bulunan AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal , "Göreve 3 yıl önce geldik ve inandık başardık. 22 yıldır davamıza gönül verenlere teşekkür ederim. Teşkilatımızla birlikte Kırşehir'de kaybolan yılları da telafi edeceğiz. Teşkilat varsa başarı vardır. Teşkilat varsa kazanmak vardır. Teşkilat varsa zafer vardır. Genel Başkan Yardımcımız ve Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir, İçanadolu Koordinatörümüz Av. Mustafa Köse, Kırşehir Koordinatörümüz Karaman Milletvekilimiz Selman Oğuzhan Eser, Teşkilat Başkan Yardımcımız Halis Dalkılıç, MDK Üyemiz Av. Salih Çetinkaya, Kayseri Milletvekilimiz Şaban Çopuroğlu, Isparta Milletvekilimiz Mehmet Uğur Gökgöz ile İl Başkanlığımızda bir araya gelerek teşkilat toplantımızı gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, tüm teşkilatlarımızla birlik ve beraberlik içinde 31 Mart Yerel Seçimlerinde ‘Yeniden Kırşehir’ diyeceğiz." ifadelerini kullandı. (HABER: FAHRETTİN TOKER)

Editör: Fahrettin Toker