Kırşehir Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Tekin ile Meryem Akın’ın Harita Mühendisi oğlu Can Burak ile şehrimiz esnaflarından Erdoğan ile Nejla Dernek’in kızı, Kırşehir Barosu Avukatlarından Betül Dernek Cumartesi günü gerçekleştirilen görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

            20 Mayıs Cumartesi günü Kelebek Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğün törenine AK Parti Kırşehir Milletvekili Necmettin Erkan, CHP Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ankara Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner, Türkiye Madeni Eşya Sanatkarları Federasyonu Genel Başkanı Çiçekdağılı hemşehrimiz Hayrettin Yıldırım, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Bakanı Bahamettin Öztürk, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz, siyasi partilerin il ve ilçe başkanları, oda ve derneklerin başkan ve yöneticileri ile her iki ailenin yakınları ile kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.

Ankara'da seçim nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak Ankara'da seçim nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak

            “Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak Betül-Can Burak Tekin çiftini kutlar, ömür boyu mutluluklar dileriz. (HABER: AYHAN CEYLAN)