Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Cumhur İttifakı seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirmek için 29 Şubat Perşembe günü Kırşehir'e geliyor.

Kırşehir İl Genel Meclisi'nde üye dağılımı belli oldu… Kırşehir İl Genel Meclisi'nde üye dağılımı belli oldu…

Yerel seçimlerde birçok bölgede ittifak olarak ortak aday çıkaran Cumhur İttifakı paydaşları AK Parti ve MHP, 31 Mart mahalli idareler seçiminde Kırşehir'de AK Parti'nin Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Arslan'ı destekleme kararı aldı.

Seçimlere sayılı günler kala adayların seçim heyecanı hızla artarken AK Parti teşkilatı, yatırımcı bakanları şehre getirmek için kolları sıvadı.

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Kırşehir'e gelerek önemli istişarelere toplantılara katılacağı öğrenilirken, saat 17.00'de de Günday Kız Yurdu'nun altında bulunan Cumhur İttifakı seçim irtibat bürosunun da açılışını gerçekleştirecek.

Burada partililere ve Cumhur İttifakı ortağı MHP'lilere seslenecek olan Bakan Yumaklı, Kırşehir'e müjde verecek mi? Son zamanlarda artan maliyetleri dolayısıyla büyük sıkıntı çeken çiftçilere Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı hangi müjdeleri sıralayacak? (HABER: FAHRETTİN TOKER)