Tarım ve hayvancılık şehri olan Kırşehir’de çalışmalar, sorunlar ve beklentiler konusunda bir toplantı gerçekleştirildi.

Kırşehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde İl Müdürü Mustafa İlmeç başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Kırşehir’de bulunan, tarım ve hayvancılık alanlarında faaliyet gösteren STK Başkanları ile bir araya gelindi.

Toplantıya Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz, Ziraat Odası Başkanı Mevlüt Toprak, Damızlık Koyun Keçi Birliği Başkanı Erol Doğan, Süt Üreticileri Birliği Başkanı Osman Ilgar, Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Kadir Temirci ve Arıcılar Birliği Başkanı Raşit Umucu katılım sağladı.

Kırşehir İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde gerçekleştirilen toplantıda Tarım ve Hayvancılık faaliyetleri, yapılan ve yapılacak olan projeler, üreticilerin sorunları ve çözüm önerilerinin yanı sıra tarım ve hayvancılık alanında birçok konuda görüş alışverişinde bulunuldu.

Jandarma 185 Yaşında Jandarma 185 Yaşında

İl Müdürü Mustafa İlmeç bu tür toplantıların bundan sonda daha sık yapılacağını, amaçlarının tarım ve hayvancılık kenti Kırşehir’deki üretimi daha üst noktalara çıkarmak olduğunu ifade etti. 

Muhabir: FAHRETTİN TOKER