Bozkırın Sultanları, Yozgat ASP önünde!.. Bozkırın Sultanları, Yozgat ASP önünde!..

Kırşehirspor Teknik Direktörü Gökhan Beklemiş:

 

“TARAFTARLARIN İSYANI YERDEN GÖĞE KADAR HAKLI”

Kırşehirspor’un Pazar günü kendi sahasında konuk ettiği Lig sonuncusu Pazarspor karşısında alınan 2-2’lik sonucun ardından Kırşehrispor’da kaybedilen puanların üzüntüsü yaşanıyor.

Yaşanan bu olaylar karşısında taraftarlar hem hocaya hemde yönetime büyük tepki gösterirken, karşılaşmanın ardından Spor Muhabiri Salih Hançer’e açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Gökhan Beklemiş, taraftarların isyan etmeleri kendilerini üzdüklerini belirterek, “taraftarlar her zaman haklıdır” dedi.

Önce Balıkesirspor, ardından Pazarspor karşısında 2 maçta 5 puan kaybettiklerini söyleyen Beklemiş, “2 hafta önce sahamızda Uşakspor’u 3 golle geçerek ilk galibiyetimizi almıştık. Geçtiğimiz haftada Balıkesirspor karşısında iyi futbol sergileyip sayısız pozisyonlara girdiğimiz maçtan saçma sapan bir gol yiyerek sahadan 1-0’lık skorla mağlup ayrılmıştık. Bu hafta evimizde ligin son sırasında yer alan Pazarspor’u konuk ettik. Bizler rakiplerimizi ne küçük görüyoruz nede gözümüzde büyütüyoruz. Bizler sahada gerçek futbolumuzu oynuyoruz. Fakat Pazarspor karşısında istediğimiz futbolu sahaya bir türlü yansıtamadık. Çok ama çok üzgünüz. Karşılaşmanın sonlarına doğru Kırşehirspor taraftarları şahsıma ve yönetim aleyhine tezahüratlar yaptı. Hem beraberliğe hemde taraftarlarımızın bu tepkisi bizleri daha fazla üzdü. Taraftarlar her zaman halkıdır. Tuttukları takımın sahada mücadele etmesini istiyorlar. Bu olaydan büyük dersler çıkardık. Artık bu maçları unutmamız gerekiyor. Bu maçlara takılmadan bir sonraki karşılaşmalara iyi hazırlanıp üzdüğümüz taraftarların gönlünü alacağımız galibiyetlere almamız lazım. Önümüzde çok önemli bir Fethiyespor maçı var. Fethiyespor bu ligin iyi futbol sergileyen ekiplerinden biri. Kolay bir maç olmayacak. Elimizden gelenin en iyisini yapıp puan veya puanlarla dönmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)