Kırşehir FK Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Dulkadir:

 

“TAKIMIMIZI ARA TRANSFERDE

MUTLAKA GÜÇLENDİRECEĞİZ”

GALİBİYET GÜNÜ OLSUN GALİBİYET GÜNÜ OLSUN

TFF 2. Lig, Kırmızı Grup ekiplerinden KırşehirsporYönetim Kurulu Üyesi Ramazan Dulkadir, ligin ilk yarısını hedefledikleri yerde bitiremediklerini, ancak ara transferde eksik mevkilere gerekli transferleri yaparak güçlendireceklerini açıkladı.

Sezon başında kurdukları genç ve gelecek vaad eden futbolculardan bekledikleri verimi alamadıklarını belirten Ramazan Dulkadir, “Başkanımız sayın Çağatay Han Torun başta olmak üzere yönetiminde bulunan bizler takımımızın başarılı olması için elimizden gelen tüm maddi ve manevi desteği veriyoruz. Ama futbolda bazen söyle durumlar oluyor. Takımımızın ilk yarıda ortaya koyduğu performansın yeri kesinlikle burası değil. 3-4 maçta hak ettiğimiz galibiyetler gasp edilince bugün hiçbirimizin istemediği ve takımımızın hak etmediği bir yerdeyiz” dedi.   

Ara transferde takımın eksik mevkilerine gerekli takviyeleri yaparak küme düşme hattından hızla uzaklaşmak istediklerini belirten Ramazan Dulkadir, gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bu sezon takım olarak birçok şanssızlıklar yaşadık. Ama bugünkü durumu hak etmiyoruz. Türkiye liglerinde Kırşehirimizin adını başarıyla duyuran, herkesin gurur duyduğu bir takımımız var. Kayseri, Konya ve Sivas’ın dışında 2. Lig’te takımı olan kaç il olduğunu unutmamak gerekir. Herkes bu takımın kıymetini bilip maddi ve manevi desteğini esirgememeli. Memleketimizin tek takımının Türkiye liglerinde kalıcı ve başarılı olması için başta kulüp başkanımız Çağatay Han Torun başta olmak üzere yönetimde yer alan bizler çaba harcıyoruz, gücümüz yettiğinde katkı sunmaya gayret ediyoruz.

“Sezon başındakadromuzu kurarken bütçemize uygun,genç, dinamik ve gelecek vaad eden futbolculardan olmasına özen göstermiştik. Ama futbolda bazen istediğiniz olmuyor. Bazı maçlarda yaşadığımız şanssızlıklar yaşadık. Hakem hatalarıyla puanlarımız gasp edildi ve bugün ne yazık ki küme düşme hattında kaldık. Bu durum elbette hepimizi üzüyor. Ama bu demek değil ki biz bu ligte kalmayacağız. Asla bunu kabul etmiyoruz ve devre arasında takımımızın eksik mevkilerine gerekli takviyeleri yapacağız. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla birlikte yoğun bir çalışma içindeyiz. Tabi bunu yaparken de bütçemize uygun futbolculara öncelik veriyoruz. Belediye Başkanımız da bu konuda bizlere her türlü maddi ve manevi  desteği vereceğini ifade etti. Yönetim olarak bizler de takımımıza katkı sağlayacağına inandığımız, futbolcuları kadromuza katıp inşallah tehlikeli bölgeden hızla uzaklaşacağız. Biz bu ligte kalıcı ve başarılı olmakta kararlıyız.” (HABER: İLKNUR ÖNCÜ)