Yeşil-beyazlı ekibimizde teknik direktör tercihi sona erdi…

Takım sezon sonuna kadar

Ferhat Timoçin’e emanet!

TÜRKİYE Futbol Federasyonu (TFF) 2.Lig Beyaz Grubu ilk yarıda topladığı 15 puanla 16.sırada bitiren Kırşehirspor’da Ekrem Al’ın görevden ayrılmasının ardından teknik direktör konusunda Ekrem Al’ın yardımcılığını yapan Ferhat Timoçin getirildi.

Konuyla ilgili gazetemize açıklamalarda bulunan Kırşehirspor Kulübü Başkanı Çağatay Han Torun,Teknik Direktör Ekrem Al'ın görevinden ayrıldığını yerine ise  Yardımcı Antrenör Ferhat Timoçin göreve getirdiklerini ifade etti.

Başkan Torun, “Kulübümüzde Ekrem Al dan boşalan yeni Teknik Direktörlüğe yönetimimizin kararı ile yardımcı antrenörümüz Ferhat Timoçin oldu,  Yardımcı Antrenör Nihat Tünel ve Kaleci Antrenör Mücahit Dönmez’de görevlerine devam edecek. Görevinden ayrılan Ekrem Al hocamıza verdiği hizmetler den dolayı teşekkür ederim. Yeni Teknik Direktörümüz Ferhat Timoçin ve yardımcıları kulübümüzü bilen isimler, ikinci yarıda kendileri ile devam edeceğiz. Biz kendilerine güveniyoruz" dedi.

Kırşehirspor’un rakiplerine ceza geldi Kırşehirspor’un rakiplerine ceza geldi

3 STOPER, 1 FORVET VE 1'DE ÖN LİBERO ALINACAK

Kırşehirspor Kulübü Başkanı Çağatay Han Torun, transfer çalışmalarını titizlikle sürdürdüklerini belirterek 5 Futbolcu transfer edeceklerini belirtti.

Başkan Torun, Kırşehirspor Kulübü olarak transfer de titiz çalışıyoruz. Bu kapsamda 3 stoper, 1 forvet ve 1 de 6 numara pozisyonda oynayacak ön libero transfer edeceğiz. İkinci yarının ilk maçı olan Esenler Erokspor maçına kadar en az 1 stoperi kadroya katmaya çalışıyoruz. Devre arasında transfer yapmak zor ve çok maliyetli oluyor. Bunun içinde birazda piyasanın düşmesini bekliyoruz. Ondan sonra belirlediğimiz isimleri kadromuza katacağız. Ayrıca kulübümüz de Cerem Talha ya transfer teklifleri var. Cerem Talha ayrılırsa o zaman birde kanat oyuncusu alacağız. Ligin ikinci yarısında taraftarlarımız farklı bir Kırşehirspor izleyecekler" şeklinde konuştu. (HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)