Survivor All Star 2024 yarışması için nefesler tutuldu. Peki Survivor'a kimler katılacak? Survivor 2024 All Star yarışmacıları kimler

Survivor 2024 All Star yarışmacıları arasına 7. isim olarak Turabi katıldı. Şu ana kadar Survivor 2024 All Star kadrosunda; Yiğit Poyraz, Turabi, Damla Can, Ogeday, Nagihan Karadere, Sercan Yıldırım, Aleyna Kalaycıoğlu, Nihat Altınkaya'nın olacağı kesinleşti.

Dilan Polat kimdir? Dilan Polat nereli? Dilan Polat ne iş yapıyor? Dilan Polat kimdir? Dilan Polat nereli? Dilan Polat ne iş yapıyor?

Beklenen yarışmacılardan Merve Aydın'ın Survivor 2024 All Star yarışmacıları arasında olacağını duyuran Ilıcalı, "Survivor finalistlerinden sevgili Merve, yaşadığı sakatlık kabusundan sonra zafer için All Star’da. Merve her zaman Merve’dir. " notuyla takipçileriyle paylaştı. İzleyicilerin merak ettiği Survivor All Star 2024 sezonu ile izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Survivor 2024 All Star yarışmacıları arasına 7. isim olarak Turabi katıldı.

Geçtiğimiz yıl çekişmeli mücadelelere sahne olan Survivor'da şampiyon isim Nefise Karatay olmuştu. Her yıl iddialı yarışmacılarla izleyici karşısına çıkmayı hedefleyen Survivor'da bu yıl ise çok daha iddialı isimlerin adada mücadele etmesi bekleniyor. (HABER MERKEZİ)