Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) Kadınlar 1’inci Lig A Grubunda Play-Off mücadelesi veren temsilcimiz Kırşehir Belediyespor, Pazar günü deplasmanda oynayacağı Artvin 7 Mart Spor Kulübü maçının hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Takım, zorlu karşılaşmanın hazırlıklarına Ahi Evran Üniversitesi Spor Salonunda yaptığı çalışmayla sürdürdü.

THF Kadınlar 1’inci Ligi A grubunda Ligin 2’nci yarısının 10’uncu hafta maçları 5 Şubat Pazar günü oynanacak olan 4 karşılaşmayla devam edilecek. Kastamonu Dinamikspor takımının maç yapmadan bay olarak geçeceği 10’uncu haftada temsilcimiz Kırşehir Belediyespordeplasmanda Ligde hiçbir hedefi kalmayan 4 puanla 8’inci sırada yer alan Artvin 7 Mart Spor Kulübüne konuk olacak. Yeşil-beyazlı kızlarımız alt sıralarda yer alan rakibini yenerek sezonun 2’nci yarısına galibiyetle başlamak istiyor.

Bu doğrultuda çalışmalarını galibiyet parolasıyla sürdüren Bozkırın Sultanları önceki gün Ahi Evran Üniversitesi’nde yer alan Spor Salonunda antrenör Orhan İlerisoy yönetiminde taktik bir çalışma gerçekleştirdi.

AEÜ’de gerçekleştirilen antrenman tam kadro katılan Kırşehir Belediyespor’da moraller yerinde. Yeşil-beyazlı temsilcimiz ısınma hareketleriyle başlayan antrenmanı daha sonra bire bir taktik, hücum ve pas çalışmasıyla sürdürdü.

Çalışma sırasında oyunu sık sık durduran Antrenör Orhan İlerisoy, oyunculara neler yapması gerektiğini bir bir anlattı.

Taktik ağırlıklı çalışmaların ardından takım, çift kale maç yaparak antrenmanı sonlandırdı.

Mucurgücü U18’e harika başladı: 5-2 Mucurgücü U18’e harika başladı: 5-2

Kırşehir Belediyespor kadın hentbol takımımız 5 Şubat Pazar günü deplasmanda oynayacağı Artvin maçının hazırlıklarına bugün yapacağı antrenmanla devam edecek.

(HABER-FOTOĞRAF: SALİH HANÇER)