En yakın Yozgat, en uzak Siirt

 

Sultanlarımız 9 bin 218

kilometre yol gidecek!..

TFF'nin yeni başkanı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu oldu TFF'nin yeni başkanı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu oldu

TÜRKİYE Hentbol Kadınlar 1.Ligi B grubunda Play-Off mücadelesi verecek olan temsilcimiz Kırşehir Belediyespor’un yeni sezon haritası belli oldu. Bozkırın Sultanları uzun lig maratonunda 8 deplasman maçında 9 bin 218 kilometre yol kat edecek.

Geçtiğimiz sezon Play-Off’lara kalarak Zonguldak grubunda Süper Ligi’n kıyısından dönen yeşil-beyazlı ekibimiz geçen sene olduğu gibi bu sezonda Doğu ve Karadeniz bölgesinde puan savaşı verecek.

Ligde grupların açıklanmasının ardından Bozkırın Sultanları, bu sezon THF Kadınlar 1.Ligi B grubunda mücadele edecek. Yeşil-beyazlı kızlarımız, B grubunda Artvin 7 Martspor Kulübü, Elazığ SYSK, Nurdağı Halk Eğitim Merkezi, Samsun Hentbol Spor Kulübü, Sivas Belediyespor, Siirt Özel İdarespor, Ortahisar Belediyespor, Yozgat ASP Spor Kulübü ile karşı karşıya gelecek.

Kırşehir Belediyespor, ligde oynayacağı takımlar arasında gideceği yol haritası da belli oldu. Temsilcimiz en yakın Yozgat, en uzak ise Siirt’e gidecek.

İşte yol haritamız:

Kırşehir-Artvin arası: 950 km, Kırşehir-Yozgat arası: 115 km, Kırşehir-Elazığ arası: 570 km, Kırşehir-Nurdağı arası: 490 km, Kırşehir-Samsun arası: 390 km, Kırşehir-Sivas arası: 330 km, Kırşehir-Siirt arası 1035 km, Kırşehir-Trabzon arası: 708 km.

Kırşehir Belediyespor, 8 deplasman maçında gidiş-dönüş olarak toplam 9 bin 218 kilometre yol kat edecek. Yeşil-beyazlı ekibimizi zorlu bir yolculuk bekliyor olacak.

(HABER: SALİH HANÇER)

Editör: İlknur öncü