Türk Ocakları Kırşehir Şubesi'nin olağan kongresi yapıldı. Tek adaylı gerçekleşen kongrede mevcut Türk Ocakları Başkanı Süleyman Doğan güven tazeledi.

Neşet Ertaş Kültür Merkezi'nde yapılan Türk Ocağı'nın kongresine, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Aslan, Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, Türk Ocağı Kırşehir Şube Başkanı Süleyman Doğan ve Türk Ocağının yönetimi ve üyeleri katıldı.

Geçmişte yaptıkları faaliyetler ve çalışmaları hakkında bilgi veren Türk Ocakları Ķırşehir Şube Başkanı Süleyman Doğan, ülke ve dünya gündemi hakkında düşüncelerini dile getirdi.

Hacı Hoca Yağmur hayata gözlerini yumdu Hacı Hoca Yağmur hayata gözlerini yumdu

Davalarını asla yalnız bırakmayacaklarına işaret eden Süleyman Doğan, “Dünde vardık, bugünde varız, yarında var olacağız. Türk Ocakları olarak bu kutlu davada emin adımlarla ilerleyeceğiz. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada Türk Ocağımızı yalnız bırakmayacağız. Kongremiz hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Divanın oluşturulmasının ardından yapılan faaliyetler okundu. Tek liste ile gidilen kongrede yeni listenin oylamaya sunulmasının ardından Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz'a katkılarından dolayı plaket verildi. (HABER: FAHRETTİN TOKER)