TFF Sağlık Eğitim Programı Kursu 30-31 Mayıs'ta yapılacak     

TFF Sağlık Eğitim Programı Kursu 30-31 Mayıs'ta yapılacak     

TFF Sağlık Kurulu tarafından kulüplerin sağlık ekiplerinde doktor, fizyoterapist ve masör olarak çalışanlara yönelik verilen eğitim kurslarından "13. Bilgi Yenileme Kursu", doktor ve fizyoterapistler için 30 Mayıs 2022; masörler için 31 Mayıs 2022 tarihlerinde The Green Park Pendik Hotel ve Convention Center, İstanbul'da yapılacak.

TFF Sağlık Ekiplerinin Yapılanmaları ve İşleyişleri Talimatı çerçevesinde daha önceden sertifika almaya hak kazanmış olsa da, tüm sağlık ekibi çalışanlarının "Bilgi Yenileme Kursları"na katılmaları zorunluluğu bulunuyor.

Konaklamasız olarak gerçekleşecek kursta katılımcılar için öğle yemekleri ücretsiz olarak sağlanacaktır. Konaklama ihtiyacı olan katılımcılar otel ile irtibata geçerek rezervasyonlarını yaptırabilirler.

Kurs kayıt ve ödemeleri 20 Nisan - 14 Mayıs 2022 tarihleri arasında aşağıda bağlantısı bulunan TFF Kurs Başvuru Sistemi üzerinden yapılacaktır. 14 Mayıs 2022 Cuma günü saat 17:00 mesai bitimine kadar TFF Kurs Başvuru Sistemi üzerinden kayıt ve ödeme işlemlerini tamamlamayan kişiler kursa alınmayacaktır.

TFF Kurs Başvuru Sistemi üzerinden kayıt yaptırmayan kişiler Otelde kesinlikle kayıt yaptıramayacaklardır.

Kurs ücret ödemeleri sadece kredi kartı ile yapılacak olup katılımcıların TFF Kurs Başvuru Sistemi'ndeki adımları takip etmesi gerekli. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER