“Şampiyon olmak istiyoruz

“Şampiyon olmak istiyoruz

40 Şehirgücüspor’un golcüsü Ahmet:

“Şampiyon olmak istiyoruz

Kırşehir 1’inci Amatör Küme Futbol Ligi’nde Pazar günü sporseverleri şampiyonluk maçı bekliyor olacak.

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Sahası’nda saat 15.30’da lider Mucurgücüspor ile takipçisi 40 Şehirgücüspor arasında onanacak şampiyonluk maçı öncesi her iki takımın çalışmaları devam ediyor.

Kırşehir Futbol İl Temsilcisi Hakan Koçak, 1. Amatör Küme’de Kırşehir şampiyonunun belirleneceği maçta her iki takıma da başarılar dilerken, maçın centilmenlik içinde geçmesi dileğinde bulundu.

Bu arada şampiyonun belirleneceği maç öncesi bir açıklama yapan 40 Şehirgücüspor’un tecrübeli oyuncusu ve amatörün gol kralı Ahmet Vahap Deniz, kendilerini zor bir karşılaşma beklediğini, ama kazanıp şampiyon olmak istediklerini açıkladı. 

Ahmet yaptığı açıklamada, “Hafta sonu her iki takım için büyük önem taşıyan bir karşılaşma oynanacak. Ligin ilk yarısında iyi oyun sergilediğimiz maçta rakibimize 3-2 mağlup olmuştuk. Evet tüm avantaj Mucur ekibinde görülebilir fakat bizlerde bu maça en iyi şekilde hazırlanıp rakibimizi yenmek istiyoruz. Güzel bir karşılaşma olacak. Bu güzel karşılaşmanın sonunda da İnşallah alacağımız skorda güzel olur ve sezonu şampiyon olarak bitiririz. Mucurgücü de hem oynadığı oyun hem de centilmen bir takım olarak buralara geldi. Orada da çok sevdiğim arkadaşlarım var. Cahit başkan olsun, Hasan ve Erol abi olsun gerçekten işini layıkıyla yapan çok sevdiğim insanlar. Çok güzel bir maç sporseverleri bekliyor olacak. Kısaca sadece futbolun konuşulacağı, hakem hatalarının az olduğu, kaybeden takımın, kazanan takımı tebrik edeceği sakatlığın olmadığı güzel bir karşılaşma olmasını istiyoruz. Şimdiden kendi takımıma başarılar diliyorum. İnşallah Kırşehir’e yakışan bir maç olur” ifadelerini kullandı. (Haber: Salih GÜNER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER