Sakaryaspor-Vanspor maçı  15 dakika gecikmeli başladı

Sakaryaspor-Vanspor maçı  15 dakika gecikmeli başladı

Kırşehir Belediyespor’un rakibi Sakaryaspor maçı hem geç başladı, hem de gergin anlar yaşandı.

Sakaryaspor-Vanspor maçı 
15 dakika gecikmeli başladı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Kırmızı Grup Play-Off Yarı Finalde temsilcimiz Kırşehir Belediyespor’un rakibi olacak olan Sakaryaspor, Vanspor karşılaşması için tribüne giren seyirci sebebi ile 15 dakika gecikmeli başladı.
Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu’nda, 20.00’de başlaması gereken Sakaryaspor-Vanspor müsabakası tribünlere giren taraftarlar nedeniyle başlamadı. TFF gözlemcisi, talimatları anons ile hatırlatarak stada giren seyircilerin dışarıya çıkmaması durumunda maçın başlamayacağını aktardı. Stadyum içerisinde belirlenen kişi sayısından fazla kişi olması sebebi ile başlatılmayan karşılaşma, tribünlerin boşaltılması ile birlikte 20.15’de başladı.
SEYİRCİSİZ MAÇTA TRİBÜNDE GERGİNLİK
Tribüne giren seyirci sebebi ile 15 dakika gecikmeli başlayan TFF 2. Lig Kırmızı Grup Play-Off Çeyrek Final ikinci maçı Sakaryaspor-Vanspor karşılaşmasının başlamasının ardından tekrar tribüne giren taraftar grubuna polis müdahale etti.
Yeni Sakarya Atatürk Stadyumu’nda, 20.00’de başlaması gereken Sakaryaspor - Vanspor müsabakası tribünlere giren taraftarlar nedeniyle başlamadı. TFF gözlemcisi, talimatları anons ile hatırlatarak stada giren seyircilerin dışarıya çıkmaması durumunda maçın başlamayacağını aktardı. Stadyum içerisinde belirlenen kişi sayısından fazla kişi olması sebebi ile başlatılmayan karşılaşma, tribünlerin boşaltılması ile birlikte 20.15’de başladı.
20.00’de başlaması gereken ve tribünlere giren taraftarlar sebebi ile geç başlatılan müsabakanın ilk yarısında tekrardan tribünlere gelen taraftar grubuna polis müdahale etti. Yaşanana arbede sonrasında taraftarlar stat dışına çıkartıldı. (HABER MERKEZİ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER