Mucur Yabanlıspor’un  BAL’daki grubu belli oldu

Mucur Yabanlıspor’un  BAL’daki grubu belli oldu

2021-2022 Sezonu Bölgesel Amatör Lig grupları belirlendi. Bu sezon BAL 261 takımın katılımı ile her bölgede 3’er grup olmak üzere 9 ayrı bölgede 27 grupta oynanacak. 
Grup müsabakaları çift devreli lig usulüne göre oynanacak olup her bölgede grup birincisi olan 3’er takımın tarafsız bir sahada tek devreli lig usulüne göre oynayacakları Bölge Birinciliği müsabakaları sonunda bölge birincisi olan 9 takım TFF 3. Lig’e çıkmaya hak kazanacak.
2021-2022 sezonu Bölgesel Amatör Lig 30-31 Ekim 2021 tarihlerinde başlayacak.
6 ve daha fazla takımla temsil edilen İstanbul, İzmir, Kocaeli, Bursa, Ankara, Diyarbakır, Manisa ve Trabzon illeri birden fazla, beş ve daha az takımla temsil edilen iller ise aynı grupta yer alacak.
Bölge ve grupların kura ve fikstür çekim tarihi ile statü önümüzdeki günlerde açıklanacak.
İlimizi BAL’da temsil edecek olan Mucur Yabanlıspor, 5’inci bölge 3’üncü grupta Ankara (3), Yozgat (3), Çorum takımlarıyla mücadele edecek.
Grubumuzda Çubukspor Futbol A.Ş, Keçiören Belediyesi Bağlum Spor, Haymana Bld.Spor, Ankara TKİ Spor, Sincan BLD.Spor, Ankara DSİ. Spor takımlarından 3 tanesi, TFF 3.LİG’den düşen Yozgatspor 1959 FK, Sorgun Belediyespor, Çayıralan Esnafspor ve Çorum’un Osmancıkspor’u ile karşılaşacak. (HABER: SALİH GÜNER)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER