“Kırşehir’e Yarı Final heyecanı yaşattığınız için teşekkür ediyorum”

“Kırşehir’e Yarı Final heyecanı yaşattığınız için teşekkür ediyorum”

Belediye Başkanı Ekicioğlu, tarih yazan yeşil-beyazlı ekibimizin başarısını kutladı:

“Kırşehir’e Yarı Final heyecanı yaşattığınız için teşekkür ediyorum”

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Sakaryaspor ile oynadığı Paly-Off Yarı Final rövanş maçı sonrası Kırşehir’e dönen Kırşehir Belediyespor ekibini Güneykent Tesisleri’nde ziyaret ederek futbolcular, teknik heyet ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü.
Kırşehir Belediyespor ile Sakaryaspor arasında Kırşehir’de oynanan ve golsüz berabere biten ilk maçta tribünlere çok sınırlı sayıda seyirci alınmasına rağmen Sakarya’da oynanan rövanş maçında tribünde binlerce Sakaryaspor taraftarının alınması büyük bir tepki ile karşılanırken, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, maç sonrası sosyal medya hesapları üzerinden bir açıklama yaparak “Tarihinde ilk kez böylesine bir başarıyı göğüsleyen Kırşehir Belediyesporumuz’un futbolcularını, teknik heyetini, yönetimini ve bu takımı yürekten destekleyen taraftarımızı kutluyorum. Maalesef ki; futbolun birtakım lobiler tarafından yön verilmesini de üzülerek karşıladığımı belirtmek istiyorum.’’ dedi.
Sakaryaspor’a şanssız bir şekilde yenilerek yarı finalden elenip, şehrimize dönen Kırşehir Belediyespor ekibini Güneykent Tesisleri’nde ziyaret eden Başkan Ekicioğlu, Kırşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Mustafa Bulut, Yönetim Kurulu üyeleri, teknik heyet ve futbolcular ile görüştü. 
Burada açıklama yapan Ekicioğlu, “Kısıtlı imkanlara rağmen, her türlü engellemelere ve olumsuzluklara rağmen bizlere Yarı Final heyecanını yaşattınız. Final oynayacağımıza ve 1. Lige yükseleceğimize dair umudumuzu sizler yeşerttiniz. Bir takım lobiler tarafından futbola ne yazık ki saha dışından yön verilmesini üzülerek karşıladığımı belirtmek isterim. Futbolcusundan, teknik heyetine, yöneticisinden taraftarına kadar Kırşehir Belediyespor olarak bir tarih yazılmıştır, hepinizle gurur duyuyorum” diye konuştu.  (HABER MERKEZİ) 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER