Kırşehir Belediyespor’dan Gazeteciler Günü mesajı

Kırşehir Belediyespor’dan  Gazeteciler Günü mesajı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Kırşehir Belediyespor Basın Sözcüsü Battal Çelik; gazetecilerin halkın dünyadaki gelişmelerden doğru ve hızlı bilgi sahibi olabilmesi için, özveriyle çalıştıklarına vurgu yaparak, “Demokrasinin ve çağdaş düzenlerin vazgeçilmez bir parçası olan basın, yeryüzündeki gelişmelerin aynasıdır” dedi.

Kırşehir Belediyespor Kulübü adına bir mesaj yayınlayan Battal Çelik, tüm gazetecilerin günün kutlayarak şunları ifade etti:

“Gazeteciler toplumun ışığıdır.  O ışık ne kadar güçlü olursa bizler de yolumuzu o kadar net ve doğru görürüz. Basın sektörünün emekçileri, değerli arkadaşlarımızın Çalışan Gazeteciler Günü’nü içtenlikle kutluyorum. Gazetecilik, toplumun gelişmesinde çok önemli ve büyük sorumluluklar taşıyan bir meslektir.  O bakımdan artık teknolojinin en gelişmiş araçlarını kullanan, insanüstü gayretleriyle bu şerefli mesleği icra eden ve bizlerin önünü açan tüm fedakar gazetecilerimize hepimiz teşekkür borçluyuz. Bu duygu ve düşüncelerle çalışan gazetecilerimizin bu güzel gününü tekrar tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER