“KAZANMAKTAN BAŞKA  BİR DÜŞÜNCEMİZ YOK”

“KAZANMAKTAN BAŞKA  BİR DÜŞÜNCEMİZ YOK”

Taraftardan destek isteyen Teknik Direktörü Hakkı Hocaoğlu:

“KAZANMAKTAN BAŞKA 
BİR DÜŞÜNCEMİZ YOK”

HAFTAYI Erzincan beraberliği ile kapatan Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Hakkı Hocaoğlu, Pazar günü Tarsus İdmanyurdu ile oynayacakları maça çok iyi hazırlandıklarını ve galibiyetten başka bir düşüncelerinin olmadığını söyledi.
Tarsus İdmanyurdu’nun grubun iddialı ve güçlü ekiplerinden biri olduğunu hatırlatan Teknik Direktör Hakkı Hocaoğlu, taraftarları Ahi Stadı’nda yanlarında olmaya davet etti.
Puan cetvelinde orta sıralarında yer alan zorlu ve güçlü bir rakiple oynayacaklarını belirten Hakkı Hocaoğlu, “Tüm planlarımızı bu doğrultuda yaptık. Başka bir şey düşünmüyoruz. Saha ve seyirci avantajını lehimize çevireceğiz” açıklamasında bulundu.
Saha ve seyirci avantajına sahip olduklarını ve bunu en iyi şekilde kullanacaklarını kaydeden Hocaoğlu, sabırlı bir oyun anlayışı ile galibiyete uzanacaklarına inandığını ifade ederken, şunları söyledi:
 “Haftayı Erzincan’dan aldığımız bir puanla kapattık. Şu anki moral motivasyonumuz ve maç öncesi hazırlığımız iyi durumda. Bu maç, tam bir taktik maçı olacak. Sabırlı olacağız, her zaman dilimini hesaplayarak oynayacağız. Tarsus İdmanyurdu gibi ligin güçlü ekibiyle zorluk derecesinin üst düzeyde olacağı bir müsabaka oynayacağız. Erzincanspor maçının ardından yine zorluk derecesi çok yüksek bir maça çıkacağız. Sahamızda zirveye oynayan bir takım oyunu ortaya koyarak bu maçı kazanıp yolumuza kayıpsız devam etmek istiyoruz. Bundan sonra oynayacağımız her maç final niteliği taşıyor ve zorluk dereceleri oldukça yüksek. Tarsus İdmanyurdu maçı da bunlardan biri. Rakibimiz bizim gibi zirveye oynuyor. Buna karşılık bizim de hedefimiz belli. Her iki takım açısından da son derece önemli olan bu maça iyi hazırlandık. Şimdi işin en önemli kısmı sahada görev vereceğimiz futbolcularımıza düşüyor. Futbolcularımızın hırslı ve coşkulu oyunlarıyla bu zorlu maçta taraftarımızın yüzünü güldüreceğine inanıyoruz. Başarıya giden takımların en önemli unsurları birlik ve beraberlik şemsiyesi altında hareket etmektir. Bunu bizim de başarmamız için hiçbir engel yok. Başarıyı bizim kadar Kırşehir halkının da istediğinden eminiz Taraftarımızın da desteği ile kazanacağımıza inanıyoruz. Oyuncularıma güveniyorum. Bu maç bizim açımızdan çok büyük bir öneme sahip. Bu yüzden, taraftarlarımızdan tribünleri doldurup sadece ve sadece takımlarına destek olmalarını istiyoruz. İnşallah onlarla birlikte galibiyet sevinci yaşayıp, zirve yarışından uzaklaşmayacağız.” (HABER: SALİH GÜNER)
 

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2021, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER