Karabükspor'a haciz geldi!..

Karabükspor'a haciz geldi!..

MİSLİ.com 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Kardemir Karabükspor'un turizm firmasına olan borçları nedeniyle takım otobüsü, midibüs ve panelvanına haciz işlemi yapıldı. 
    2'nci Lig Kırmızı Grupta mücadele eden temsilcimiz Kırşehir Belediyespor'un ligdeki rakiplerinden olan ve son sırada bulunan Kardemir Karabükspor'a Kayseri'de faaliyet gösteren turizm firmasına olan 104 bin liralık borç nedeniyle icra geldi. Polis ekipleri eşliğinde kulüp binasına gelen İcra Müdürlüğü yetkilileri, takım otobüsü, midibüs ve malzeme taşınan panelvana el koydu. Araçlar, ekiplerce yediemin otoparkına çekildi.
"KARŞI DAVA AÇIP ARAÇLARIMIZI GERİ ALACAĞIZ”
    Kardemir Karabükspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Futbol Şube Sorumlusu Ersin Büyüktepe, gazetecilere, Kayseri'den avukatların kulübe geldiğini söyledi.
    Kayseri'deki turizm firmasına yazılan 31 Ekim 2017 tarihli 55 bin liralık çekin ödenmediğini vurgulayan Büyüktepe, "Çek ödenmeyince arkadaşlar kulübe haciz başlattılar. Onun karşılığında otobüs ve araçları al-maya geldiler. Karabükspor'u bu hale dü-şüren o arkadaşlar, 55 bin liralık borcu dahi zamanında ödememişler. O borç şu anda 104 bin lira olmuş. Arkadaşlar işlem başlattı. Biz de 1-2 gün içinde karşı dava açıp araçlarımızı geri alacağız." diye konuştu. 
    Öte yandan Kırşehir Belediyespor, 6 Ocak 2020 Çarşamba günü kendi sahasında Kardemir Karabükspor'u konuk edecek. (KARABÜK, AA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER