Kadınlar 3. Ligi maçı Pazar günü şehrimizde

Kadınlar 3. Ligi maçı Pazar günü şehrimizde

Kadınlar 3. Ligi'nde 19 Mart 2022 tarihinde başlayan ve çift devreli lig usulüne göre oynanan normal sezon 7 Mayıs 2022 tarihinde sona erdi.

Kadınlar 3. Ligi'nde normal sezonunun tamamlanmasının ardından play-off 1. tur eleme maçları, 22 Mayıs tarihinde Ankara, Konya, Erzurum, Balıkesir, Bolu,  Kırşehir, Kayseri, Sakarya, Yozgat ve Siirt illerinde oynanacak. Play-off 2. turu eleme karşılaşmaları ise 29 Mayıs tarihinde 1. turda başarılı olan kulüplere göre belirlenecek tarafsız merkezlerde yapılacak.

Kadınlar 3. Ligi play-off yarı final ve final müsabakaları tek maç eleme usulüne göre oynanacak. Karşılaşmalarda beraberlik durumunda, 15'er dakikalık iki uzatma devresi oynanacak. Uzatma devrelerinde de eşitliğin bozulmaması durumunda kazanan takım penaltı vuruşları sonucunda belirlenecek.

Kırşehir'de ise 1 karşılaşma oynanacak. Pazar günü saat 12.00'da Muğla Atletikspor ile Makamspor karşı karşıya gelecek. Ahi Stadyumunda oynanacak olan karşılaşmayı Kırşehir Bölgesinden Abdurrahman Atabay yönetecek. Abdurrahman Atabay'ın yardımcılıklarını yine Kırşehir bölgesinden Osman Köksaldı ve Sait Kaya yapacak. (HABER: SALİH GÜNER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER