“HAYDİ KIRŞEHİR! ŞEHRİMİZİ  BAYRAKLARLA SÜSLEYELİM!..

“HAYDİ KIRŞEHİR! ŞEHRİMİZİ  BAYRAKLARLA SÜSLEYELİM!..

Başkan Mustafa Bulut, play-off yolunda çok önemli mesafe aldıklarını  
ve hedefledikleri şampiyonluğa mutlaka ulaşmak istediklerini açıkladı.

“HAYDİ KIRŞEHİR! ŞEHRİMİZİ 
BAYRAKLARLA SÜSLEYELİM!..

Türkiye Futbol Federasyonu 2’nci Lig Kırmızı Grupta son oynadığı 6 maçtan 13 puan toplayarak puanını 56 yükseltip, puan cetvelinde 4. Sıraya yükselen Kırşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Bulut, play-off yolunda çok önemli adımlar atıldığını ve hedefledikleri şampiyonluğa ulaşmak istediklerini söyledi.
Göreve geldikleri günden bu yana Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve yönetimde yer alan 7-8 kişiyle gecelerini gündüzlerine katarak Kırşehir Belediyespor’un başarılı olması için çalıştıklarını, belirten Başkan Mustafa Bulut, “Bizler işimizden aşımızdan sevdiklerimizden fedakarlık yapıyoruz. Herkesin de birazcık ellerini taşın altına koyup bu takıma destek olmalarını bekliyoruz. Çünkü artık 1. Lig hayal değil. Yeter ki birlikte bu şehrin tek profesyonel takımı olan Kırşehir Belediyespor’a sahip çıkalım” dedi.
Kırşehir’de başlattıkları “Bayrak Kampanyası”na destek verilmesi halinde şehrin ve takımın havaya gireceğine inandığını, böylece play-off’ta da başarıya katkı sağlanmış olacağını belirten Başkan Mustafa Bulut, şunları söyledi:
 “Bildiğiniz gibi Kırşehir Belediyespor’umuz şuan Play-Off’un içinde ve lig bitimine kadar da İnşallah Play-Off oynamayı garantileyerek ligi tamamlayacağız. Bu zorlu süreçte 7-8 arkadaş ve en büyük destekçimiz olan Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu’nun verdiği desteklerle bu lig de mücadele vermeye çalışıyoruz. Takımımıza play-off yolunda maddi anlamda çok büyük destek gerekli. Bu yüzden takımımızın her daim yanında olan taraftarlarımız ve siz değerli Kırşehir Belediyespor sevdalılarından başlatmış olduğumuz “Bayrak Kampanyasına” destek olmanızı bekliyoruz. Takımımızdan bir başarı bekliyor isek ki bekliyoruz bu ancak şehrin bütünleşmesi ve takıma sahip çıkması ile ancak mümkün olabilir. Emin olun gecemizi gündüzümüze katıp bu takımın başarısı için işimizden aşımızdan sevdiklerimizden fedakarlık yapıyoruz. Lütfen sizlerde birazcık elinizi taşın altına koyun ve bu takıma destek olun. 1.lig hayal değil. Yeter ki birlikte bu şehrin tek profesyonel takımı olan Kırşehir Belediyespor’a sahip çıkalım. Bayrak kampanyasına destek olursak şehri ve takımı havaya sokarız ve play-off ta da böylelikle başarıya katkı sağlamış oluruz. Bu süreci iyi yürüten takımlar gerçekten başarılı oluyorlar. Unutmamalıyız ki bu takımın gerçek sahipleri 8-9 kişilik yönetimdeki arkadaşlar değil siz değerli Kırşehir Belediyespor sevdalılarıdır. Yakalanılan şuan ki başarının devam etmesi ve bu kentin play-off heyecanı yaşaması için bu süreçte manevi desteğin yanında maddi desteğinde olması şarttır. Şehrin sivil toplum örgütleri, Siyasi Partilerimizin İl ve İlçe Yönetimleri, kamu kurum ve kuruluşlarımızdan, iş adamlarımızdan derneklerimizden, esnaflarımızdan ve taraftarlarımızdan tek beklentimiz, kentin belli noktalarına afişlerin ve bayrakların asılmasıdır. 
Biz daha önce 3’üncü lige de play-off maçı neticesinde çıkmıştık. Bugün neden olmasın? Sivas maçı öncesinde kentin dört bir yanında Kırşehir Belediyespor afişlerinin dalgalandırılmamız gerekiyor.
Başlattığımız bu kampanya ya destek olmak isteyenler Kulüp yöneticilerimizle irtibata hemen geçebilirler. Takımımız için şu an herkesten tek beklentisi maddi destek için kentimizin yeşil-beyazlı bayraklarla afişlerle donatılmasıdır. İnşallah takımımızda gereğini yapacaktır. Bu sezonda yine birlikte başaracağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı. (HABER: SALİH GÜNER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER