Hafta sonu maç yok!

Ziraat Türkiye Kupası maçları nedeniyle 12’nci hafta karşılaşmaları 29 Kasım Pazar günü oynanacak…

Hafta sonu maç yok!

TFF 2. Lig, kırmızı Grup’ta bugün oynanan 11’inci hafta maçlarının ardından hafta sonu maç yapılmayacak. 
2. Lig Kırmızı Grup’ta 11’inci hafta bugün oynanan 8 karşılaşmayla geride kalırken, 12’nci hafta karşılaşmaları 29 Kasım Pazar günü oynanacak. Takımlar 11 günlük arada Ziraat Türkiye Kupası 4’üncü eleme turu mücadelesi verecek.
12’NCİ HAFTA ÖNCESİ UZUN ARA
Grupta 12’nci haftada birbirinden önemli karşılaşmalar oynanacak. Ligin 12’nci haftasına Ankara, Bayburt, Karabük, Antalya, Kırşehir, İstanbul, Manisa, Elazığ’ın ev sahipliğini yapacağı maçların tamamı 13.00’te başlayacak. 
28 Kasım Pazar günü oynanacak karşılaşmalar nedeniyle takımlar, 11 ila 12’nci hafta arası 11 gün ara yapacak. Bu arada Ziraat Türkiye Kupası’nda 4’üncü eleme turu müsabakaları oynanacak. Hafta arası maç olmadığından dolayı takımlar, 28 Kasım’a kadar kupa maçı yorgunluğunu üzerinden atma fırsatı yakalayacak.
KUPA MAÇLARI 24 KASIM SALI GÜNÜ OYNANACAK
Ziraat Türkiye Kupası 4’üncü eleme turu eleme programın açıklanmasının ardından 2’nci Ligdeki temsilcimiz Kırşehir Belediyespor, 24 Kasım Salı günü deplasmanda Başkent ekibi Gençlerbirliği ile oynayacak.
Bir önceki turda 3’üncü lig ekiplerinden Yozgatspor’u yedek ağırlıklı çıktığı ve zorlandığı maçta normal süresi 1-1 biten maçın sonunda uzatmalarda 2-1 mağlup eden Kırşehir Belediyespor, 4’üncü eleme turunda Süper Lig ekiplerinden Gençlerbirliği ile eşleşti. Bu karşılaşmanın günü ve saati belli oldu. Gençlerbirliği ile Kırşehir Belediyespor’u karşı karşıya getiren maç 24 Kasım Salı günü saat 13.00’te Ankara Eryaman Stadyumunda oynanacak.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 4. tur maçlarının programı şöyle:
24 KASIM SALI: 13.00 Gençlerbirliği-Kırşehir Belediyespor (Eryaman), 14.30 Ankaraspor-Muğlaspor (Osmanlı), 14.30 Beypiliç Boluspor-Kahramanmaraşspor (Bolu Atatürk), 14.30 Giresunspor-Niğde Anadolu FK (Giresun Atatürk), 15.00 Yukatel Denizlispor-Turgutluspor (Denizli Atatürk), 17.00 Fatih Karagümrük-Esenler Erokspor (Stadı henüz belli değil), 19.00 Adanaspor-Sakaryaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim), 19.00 Bursaspor-Karatay Termal 1922 Konyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye), 21.00 Fenerbahçe-Sivas Belediyespor (Ülker)
25 KASIM ÇARŞAMBA: 13.00 Royal Hastanesi Bandırmaspor-Darıca Gençlerbirliği (Bandırma 17 Eylül), 13.00 Tuzlaspor-Sultanbeyli Belediyespor (Stadı henüz belli değil), 13.00 Ankara Keçiörengücü-Kocaelispor (Aktepe), 13.00 Yeni Malatyaspor-Etimesgut Belediyespor (Yeni Malatya), 14.30 İstanbulspor-Tarsus İdmanyurdu (Esenyurt Necmi Kadıoğlu), 14.30 Altınordu-Çorum FK (Bornova Aziz Kocaoğlu), 14.30 Eskişehirspor-GMG Kastamonuspor (Yeni Eskişehir), 15.00 Atakaş Hatayspor-Karacabey Belediyespor (Antakya Atatürk), 17.00 Gaziantep FK-Serik Belediyespor (Kalyon), 19.00 Adana Demirspor-Afjet Afyonspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim), 19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Pendikspor (Antalya), 21.00 Çaykur Rizespor-Uşakspor (Çaykur Didi)
26 KASIM PERŞEMBE: 13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ankara Demirspor (Erzurum Kazım Karabekir), 15.00 Kasımpaşa-Anagold 24Erzincanspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan), 17.00 Hes Kablo Kayserispor-Hekimoğlu Trabzon (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has), 19.00 İttifak Holding Konyaspor-Manisa FK (MEDAŞ Konya Büyükşehir Belediye), 21.00 Göztepe-Kırklarelispor (Gürsel Aksel).
KIRŞEHİR BELEDİYESPOR’UN İLK YARIDA KALAN MAÇLARI
12.HAFTA, 29 KASIM PAZAR: Kırşehir Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Ahi Stadyumu/13.00)
13.HAFTA 3 ARALIK PERŞEMBE: Kırşehir Belediyespor-Sivas Belediyespor (Ahi Stadyumu/13.00),
14.HAFTA 9 ARALIK ÇARŞAMBA: Başkent Akademispor-Kırşehir Belediyespor (TCDD Ankara Demirspor Stadı/13.00)
15.HAFTA 13 ARALIK PAZAR: Kırşehir Belediyespor-Pendikspor (Ahi Stadyumu/13.00),
16.HAFTA 23 ARALIK ÇARŞAMBA: Elazığspor-Kırşehir Belediyespor (Doğukent Stadyumu/13.00),
17.HAFTA 26 ARALIK CUMARTESİ: Kırşehir Belediyespor-Bayburt İl Özel İdarespor (Ahi Stadyumu/13.00)
18.HAFTA 30 ARALIK ÇARŞAMBA: Serik Belediyespor-Kırşehir Belediyespor (Serik İsmail Oğan Stadyumu/13.00)
19.HAFTA 6 OCAK 2021 ÇARŞAMBA: Kırşehir Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Ahni Stadı/Saat 13.00)
BAŞTA KIRŞEHİR BELEDİYESPOR OLMAK ÜZERE TÜM KARŞILAŞMALARIN İLK YARI FİKSTÜRÜ
12.HAFTA: Serik Belediyespor-Kırklarelispor, Kardemir Karabükspor-Tarsus İdmanyurdu, Bayburt Özel İdarespor-Vanspor Futbol Kulübü, Başkent Akademi FK-Karacabey Belediyespor A.Ş., Pendikspor-Sakaryaspor A.Ş., Turgutluspor-Eyüpspor, Elazığspor-Pazarspor, Sivas Belediyespor-GMG Kastamonuspor, Etimesgut Belediyespor-1922 Konyaspor, Kırşehir Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor.
13.HAFTA: Kırklarelispor-Kardemir Karabükspor, Sakaryaspor A.Ş.-Elazığspor, Tarsus İdmanyurdu-Turgutluspor, Pazarspor-Bayburt Özel İdarespor, Karacabey Belediyespor A.Ş-Pendikspor, Vanspor Futbol Kulübü-Serik Belediyespor, Eyüpspor-Etimesgut Belediyespor, 1922 Konyaspor-GMG Kastamonuspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Başkent Akademi FK, Kırşehir Belediyespor-Sivas Belediyespor.
14.HAFTA: Turgutluspor-Kırklarelispor, Etimesgut Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu, Kardemir Karabükspor-Vanspor Futbol Kulübü, Elazığspor-Karacabey Belediyespor A.Ş., Bayburt Özel İdarespor-Sakaryaspor A.Ş., GMG Kastamonuspor-Eyüpspor, Serik Belediyespor-Pazarspor, Başkent Akademi FK-Kırşehir Belediyespor, Sivas Belediyespor-1922 Konyaspor, Pendikspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor.
15.HAFTA: Pazarspor-Kardemir Karabükspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Elazığspor, Vanspor Futbol Kulübü-Turgutluspor, Karacabey Belediyespor A.Ş.-Bayburt Özel İdarespor, Kırşehir Belediyespor-Pendikspor, Sakaryaspor A.Ş.-Serik Belediyespor, Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor, Tarsus İdman Yurdu-GMG Kastamonuspor, Eyüpspor-1922 Konyaspor, Başkent Akademi FK-Sivas Belediyespor.
16.HAFTA: GMG Kastamonuspor-Kırklarelispor, 1922 Konyaspor-Tarsus İdmanyurdu, Etimesgut Belediyespor-Vanspor Futbol Kulübü, Serik Belediyespor-Karacabey Belediyespor A.Ş., Kardemir Karabükspor-Sakaryaspor A.Ş., Sivas Belediyespor-Eyüpspor, Turgutluspor-Pazarspor, Pendikspor-Başkent Akademi FK, Elazığspor-Kırşehir Belediyespor, Bayburt Özel İdarespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor.    
17.HAFTA: Karacabey Belediyespor A.Ş.-Kardemir Karabükspor, Başkent Akademi FK-Elazığspor, Sakaryaspor A.Ş.-Turgutluspor, Kırşehir Belediyespor-Bayburt Özel İdarespor, Tarsus İdman Yurdu-Eyüpspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Serik Belediyespor, Pazarspor-Etimesgut Belediyespor, Vanspor Futbol Kulübü-GMG Kastamonuspor, Kırklarelispor-1922 Konyaspor, Pendikspor-Sivas Belediyespor.
18.HAFTA: Eyüpspor-Kırklarelispor, 1922 Konyaspor-Vanspor Futbol Kulübü, Turgutluspor-Karacabey Belediyespor A.Ş., Etimesgut Belediyespor-Sakaryaspor A.Ş., Elazığspor-Pendikspor, GMG Kastamonuspor-Pazarspor, Bayburt Özel İdarespor-Başkent Akademi FK, Kardemir Karabükspor-Bodrum Belediyesi bodrumspor, Tarsus İdmanyurdu-Sivas Belediyespor.    
19.HAFTA: Kırşehir Belediyespor-Kardemir Karabükspor, Sivas Belediyespor-Elazığspor, Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Turgutluspor, Kırklarelispor-Tarsus İdmanyurdu, Pendikspor-Bayburt Özel İdarespor, Vanspor Futbol Kulübü-Eyüpspor, Başkent Akademi FK-Serik Belediyespor, Karacabey Belediyespor A.Ş.-Etimesgut Belediyespor, Sakaryaspor A.Ş.-GMG Kastamonuspor, Pazarspor-1922 Konyaspor. (HABER: SALİH GÜNER)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER