“Final biletini evimizde alacağız”

“Final biletini evimizde alacağız”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce:
“Final biletini evimizde alacağız”

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ahi Stadı’nda oynanan Kırşehir Belediyespor-Sakaryaspor arasındaki TFF play-off yarı final ilk maçının ardından bir değerlendirme yaptı.
Kendilerine Kırşehir il ve kulüp yöneticilerinin gösterdiği misafirperverliğe teşekkür eden Başkan Ekrem Yüce,  alınan beraberliğin ikinci maç öncesi avantaj olduğunu ifade etti.
Kırşehir Belediyepor’un ilk yarıda Sakaryaspor’dan daha iyi futbol oynadığını ve daha çok gol pozisyonuna girdiğini belirten Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Bugün Sakaryasporumuz için yollara düştük. Ahi Stadyumunda play-off yarı final ilk karşılaşmasını tribünlerden takip ettik. İkinci karşılaşma öncesinde aldığımız beraberliğin önem taşıdığına inanıyorum. İnşallah 24 Mayıs Pazartesi günü şehrimizde final biletini alacak, ardından TFF 1. Lig için yolculuğumuzu sürdüreceğiz. Bizleri Kırşehir’de en iyi şekilde misafir eden Valimize, Belediye Başkanımıza, İl Başkanımıza ve Kırşehirlilere şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.
Sakarya’dan Kırşehir’e gelen basın mensupları ile taraftarlar da Kırşehir Belediyespor’un ortaya koyduğu futbolu beğendiklerini, Sakaryaspor’un tutuk olduğunu, rövanş maçında her iki takımın şansının da eşit olduğuna dikkat çekti. (HABER: SALİH GÜNER)
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER