BAL’DA FİSKTÜR ÇEKİMİ YARIN YAPILACAK

BAL’DA FİSKTÜR ÇEKİMİ YARIN YAPILACAK

2021-2022 sezonu Bölgesel Amatör Lig fikstür çekimi 13 Ekim’de İstanbul'da yapılacak.
2021-2022 sezonu Bölgesel Amatör Lig, her biri üç ayrı gruptan oluşan 9 bölgede toplam 27 grupta 260 takımın katılımıyla oynanacak.
Altı ve daha fazla takımla temsil edilen iller birden fazla, beş ve daha az takımla temsil edilen iller aynı grupta yer alacak. Altı ve daha fazla takımla temsil edilen İstanbul (29), İzmir (11), Kocaeli (9),  Bursa (8), Trabzon (7), Ankara (6), Diyarbakır (6) ve Manisa (6) illeri takımlarının hangi gruplarda yer alacaklarının kurası kendi illerinde düzenlenen kura çekimleri ile tamamlandı.
30-31 Ekim 2021 tarihlerinde başlayacak ve 9 bölgede 27 grupta oynanacak müsabakaların fikstür çekimi 13 Ekim 2021 Çarşamba günü saat 15:30’da İstanbul’da TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesislerinde yapılacak. Covid-19  salgını nedeniyle kulüp temsilcilerinin katılımı olmadan yapılacak olan fikstür çekimi TFF’nin youtube kanalından canlı yayınlanacak.
İlimizi BAL’da temsil edecek olan Yabanlıspor, 5’inci bölge 3’üncü grupta Ankara (3), Yozgat (3), Çorum takımlarıyla mücadele edecek.
Grubumuzda Keçiören Belediyesi Bağlum Spor, Ankara TKİ Spor, Ankara DSİ. Spor, TFF 3.LİG’den düşen Yozgatspor 1959 FK, Sorgun Belediyespor, Çayıralan Esnafspor ve Çorum’un Osmancıkspor’u ile karşılaşacak.
BÖLGESEL AMATÖR LİGİ’NE KATILAN TAKIMLAR
Adana(4): Pozantı Belediye Gençlikspor, Sarıçam Kürkçülerspor, Adana 1954 Futbol Kulübü, Kozanspor Futbol Kulübü
Adıyaman(2): İmamağaspor, Besni Akınspor
Afyonkarahisar(3): Sandıklıspor, Bolvadin Belediyespor, İscehisarspor
Ağrı(2): Doğubayazıt Belediyespor, Ağrı Vefaspor
Aksaray(2): Elit Natural Sultanhanı Eşmekayaspor, Eskil Belediyespor
Amasya(2): Merzifonspor, Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü
Ankara(6): Ankara TKİ, Keçiören Belediyesi Bağlumspor, Çubukspor Futbol, Haymana Belediyespor, Sincan Belediyespor, Ankara DSİ Spor
Antalya(5): Manavgat Belediyespor, Kepez Belediyespor, Korkuteli Belediyespor, Demre Belediyespor, Antalya Kemerspor
Ardahan(1):  Serhat Ardahanspor
Artvin(2): Artvin Çoruhspor, Arhavispor
Aydın(5): Aydın Yıldızspor, Eşin Grup Sökespor, Efeler 09 Spor Futbol Kulübü, Çine Madranspor, Aydın Büyükşehir Belediyespor
Balıkesir(5): Ayvalıkgücü Belediyespor, Gönen Belediyespor, Bigadiç Belediyespor, Burhaniye Belediyespor, Bandırma Etispor
Bartın(2): Bartınspor, Amasraspor
Batman(2): 1955 Batman Belediyespor, Batman 72 Belediyespor
Bayburt(1): Bayburt Belediyespor
Bilecik(2): Bozüyük Vitraspor, Bayırköy Spor Kulübü
Bingöl(2): 12 Bingölspor, Karlıova Yıldırımspor
Bitlis(2): Bitlis Özgüzelderespor, Güroymakspor
Bolu(2): Gerede 1970 Futbol Kulübü, Yeniçağaspor
Burdur(2): Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gençlikspor, Bucak Belediye Oğuzhanspor
Bursa(8): Zaferspor, Yenişehir Belediyespor, Mustafakemalpaşaspor Belediye, Elmasbahçelerspor, İnegöl Kafkas Gençlikspor, Bursa Kültür 1987 Spor, Görükle İpekspor, Bursa Nilüfer 2021 Futbol Kulübü
Çanakkale(3): Bigaspor, Bozcaadaspor, Biga Adaspor
Çankırı(2): 1074 Çankırıspor, Kurşunlu Belediyespor
Çorum(2): Osmancık Belediyespor, Çorum Çimentospor
Denizli(3): Denizli Sarayköyspor, Serinhisarspor, Bağbaşı Zeytinköyspor
Diyarbakır(6):  Bağlar Belediyespor, Bismil 21 Sportif Faaliyetler Gençlik Kulübü, Diyarbakırspor, Çınar Belediyesispor, Silvan Belediyespor, Bismil 1936 Gençlik Spor Kulübü
Düzce(2): Çilimli Belediyespor, Beyköy Belediyespor
Edirne(2): Uzunköprüspor, Tuncaspor
Elazığ(3): Mediline Hospital Fırat Üniversitesi Gençlik Spor Kulübü, Elazığ Yolspor, Kovancılarspor
Erzincan(2): Erzincan Ulalarspor, Erzincan 1968 Spor
Erzurum(2): Yakutiyespor, Ilıca İdmanocağı
Eskişehir(3): Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Yunusemrespor, Eskişehir Sağlıkspor
Gaziantep(3):  Gaziantep Ankasspor, Nizipspor, Gaziantep Anadoluspor
Giresun(3): Görelespor, 1926 Bulancakspor, Eynesil Belediyespor
Gümüşhane(1): Söğütlü Hilalspor
Hakkari(2): Yüksekova Belediyespor, Hakkarigücü
Hatay(4): 5 Temmuz İskenderunspor, Reyhanlıspor, Antakya Belediyesi Futbol Kulübü, Payasspor
Iğdır(1): Iğdır Esspor
Isparta(2): Isparta 32 Emrespor, Gelendostspor
İstanbul(29): Beyoğlu Yeniçarşıspor, Vefaspor, Maltepespor, Yeşilköy, Bağcılar Spor Kulübü, Beşyüzevlerspor, Atlasspor, Sultangazispor, Küçükyalı Yelkenspor, Alibeyköyspor, Ortaköyspor, Bakırköyspor, Kavacıkspor, Nişantaşıspor, İstanbul Siirtgücü, İstanbul Sinopspor, Cevizli Anadoluspor, Beykoz İdman Yurdu Futbol Yatırımları Sanayi Ticaret, Gazi Mahallesispor, Bayburt 1918 Futbol Kulübü, İstanbul Kayaşehirspor, Yeniköyspor, Kuruçeşmespor, Dudulluspor, Irmakspor, Kartal Bulvarspor, Beykozspor 1908, 1877 Alemdağspor, Atlas Maden Çengelköyspor, Sutanbeyli Belediyespor, Silivrispor
İzmir(11): Aliağa Futbol, Çiğli Belediyespor, İzmirspor, Torbalıspor, Torosgücüspor, Kınık Belediyespor, Viven Bornova Futbol Kulübü, Alaçatı Spor Kulübü, Bornova Yeşilovaspor, Buca Zaferspor, Kemalpaşaspor
Kahramanmaraş(3): Elbistanspor, Türkoğlu Belediyespor, Andırın Yeşildağspor
Karabük(1): Karabük Köyüspor
Karaman(1): Sudurağı Gençlerbirliği
Kars(2): Kars 36 Spor, Kağızman Gençlerbirliği
Kastamonu(2): Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetlerispor, Taşköprüspor
Kayseri(4): Talasgücü Belediyespor, Yahyalıspor, Develispor, Kayseri Emar Grup Futbol Kulübü
Kırıkkale(1): Yahşihanspor
Kırklareli(3): Lüleburgazspor, Vizespor, Babaeskispor
Kırşehir(1): Mucur Yabanlıspor.
Kilis(2): Kilis Belediyespor, Elbeylispor
Kocaeli(10):  Gebzespor, Kullar 1975 Spor, Çayırovaspor, Karamürselspor, Başiskele Doğantepespor, Körfez Belediye Hereke Yıldızspor, Yuvacıkspor, Değirmenderespor, Arslanbey Gençlerbirliği, Gölcükspor
Konya(5): Akşehirspor, Konya Ereğlispor, Sarayönü Belediyespor, Gölyazı Belediyespor, Çatalhüyük Çumra Belediyespor
Kütahya(3): TKİ Tavşanlı Linyitspor, Kütahya Yeşilayspor, Evliya Çelebi Çağlayan Azotspor
Malatya(4): Pütürge Belediyespor, Malatya İdmanyurdu, Arguvan Belediyespor, Darendespor
Manisa(6): Yunus Emre Belediyespor, Salihli Belediyespor, Manisa Sanayispor, Bieksper Hacırahmanlıspor, Ahmetli Belediyespor, Manisaspor
Mardin(2): Kızıltepe Sportif Faaliyetler, Mazıdağı Fosfatspor
Mersin(4): İdmanyurdu 1925 Spor, Mersin Büyükşehir Belediye MESKİ Spor, Silifke Belediyespor, Erdemli Belediyespor
Muğla(2): Yatağanspor, Muğlaspor
Muş(2): Muş Menderesspor, Muş Belediyespor
Nevşehir(2): Suvermez Kapadokyaspor, Ürgüpspor
Niğde(1): Niğde Belediyesispor
Ordu(3): Ünye 1957 Spor, Altınordu Belediyespor, Ulubey Belediyespor
Osmaniye(1): Düziçispor
Rize(3): Salarhaspor, Çayelispor, Rize İl Özel İdarespor
Sakarya(5): Arifiye Kalaycıspor, Pamukova 1968 Spor, Sapanca Gençlikspor, Erenlerspor, Serdivanspor
Samsun(4): Atakum Belediyespor, Ladik Belediyespor, Evcispor, Karasamsunspor
Siirt(1): Kurtalanspor
Sinop(2): Boyabat 1868 Spor, Gerze Belediyespor
Sivas(2): Cumhuriyet Üniversitesi Gençlik Spor Kulübü, Abdulvahabigazispor
Şanlıurfa(3): Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor, Siverek Belediyespor, Viranşehir Belediyespor
Şırnak(3): Şırnak İdmanyurdu, Cizre Serhatspor, 1960 Siopispor
Tekirdağ(4): Çerkezköy 1911 Spor, Kapaklıspor, Marmara Ereğlisi Belediyespor, Tekirdağspor
Tokat(2): Niksar Belediyespor, Erbaa Gençlikspor
Trabzon(7): DSİ Karadenizspor, Tonya Doğanspor, Erdoğduspor, Sebat Gençlikspor, Çarşıbaşı Belediyespor, Bahçecikspor, 1461 Trabzon
Tunceli(1): Dersimspor
Uşak(2): Bölmespor, Sivaslı Belediyespor
Van(2): Van Yolspor, Vangölü Sportif Faaliyetler
Yalova(3): Yalova Kadıköy, Altınova Belediyespor, Yalovaspor
Yozgat(3): Sorgun Belediyespor, Çayıralan Esnafspor, Yozgatspor 1959 Futbol Kulübü
Zonguldak(3): Karadeniz Ereğli Belediyespor, Devrek Belediyespor, Kilimli Belediyespor. (HABER: SALİH GÜNER)


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER